Jak hluboko lze klesnout…?

Matthew Wranovics není politik, není vědec, a není ani podnikatel. A není to ani otec od rodiny. Je to člověk, který pracuje jako pomocný knihovník v knihovně právnické fakulty University of Pennsylvania, a ve svém volném čase je levicovým extrémistou.

Tím by mohlo vyprávění o životě komunisty Wranovicse skončit. Jenže on strhává plakáty věnované uneseným Hamásem. Ty se vyvěšují ve městech po celém světě na připomínku zvěrstev spáchaných v jižním Izraeli teroristy z Hamásu 7. října.

Lidí, kteří strhávají tyto plakáty a sympatizují s teroristy jsou po celých Spojených státech desetitisíce. Spojují je extrémní levicové postoje a/nebo islám. Etablují se především z jedovatého podhoubí akademického světa, z univerzit, a z útrob vlhkých bunkrů levicových extrémistů. O těch všech jsme už psali (zde a zde).

Wexnerova nadace věnovala Harvard University okolo 56 milionů dolarů. Dalším filantropem, který této škole věnoval 20 milionů dolarů je izraelský miliardář Idan Ofer.

Potom, co 34 studentských skupin z Harvard University odsoudilo stát Izrael za útok Hamásu ze 7. října, prohlásila Wexnerova nadace, že škola od nadace nedostane už ani cent. Miliardář Ofer a jeho manželka Batia odstoupili z výkonné rady Harvardu s tím, že škola od nich už také nemůže očekávat podporu.

Na obrázku vidíme komunistu Matthew Wranovics. Na otázku, proč strhává plakáty s unesenými odpověděl, že Izrael také vraždí Palestince. Někteří jeho spolupracovníci nabádají univerzitu, aby ho propustila.

Podívejte se na záběry, jak strhává plakáty s unesenými nešťastníky, pořídila organizace Stop Antisemitism v prostorách kampusu univerzity.Samozřejmě, Matthew není jediný. Po celém západní světě se levicoví extrémisté a muslimové předhánějí ve strhávání plakátům, na kterých jsou obvykle zobrazeni nešťastníci, které teroristé z Hamasu unesli do Gazy.YouTube player

YouTube player

 


Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!