Předplacením tištěného výběru z Konzervativních novin pro rok 2023 získáte to nejlepší za uplynulé období a k tomu vždy něco navíc. Bude ve vaší poštovní schránce čtyřikrát za rok!

   

Předplatné na rok 2023 stojí 400 Kč (do zahraničí 600 Kč), ale budeme vděční i za pomoc vyšší částkou.

Za Vaši podporu děkujeme.

 
 

Objednávající:

*

*

*


Chcete-li předplatné čtvrtletníku někomu darovat, zaškrtněte toto políčko. Na e-mail objednávajícího pak bude zaslán dárkový certifikát a samotný čtvrtletník bude odesílán na níže uvedenou adresu obdarovaného.

Doručovací adresa:

*

*

*

*

 

(Hvězdičkou označená pole jsou povinná.)

Kliknutím na tlačítko Odeslat vyjadřujete svůj souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Poskytnuté údaje budou využity výhradně k distribuci čtvrtletníku Konzervativních novin a k související komunikaci.

Zaškrtnete-li políčko Chci dárkový poukaz, odešleme po přijetí platby na zadaný e-mail objednatele dárkový poukaz v elektronické podobě. Samotný čtvrtletník potom budeme posílat na vyplněnou doručovací adresu.

Tištěné Konzervativní noviny jsou věnovány těm nejlepším textům, které byly v uplynulém období publikovány na webu, s přídavkem exkluzivních článků jen pro tištěné vydání. Proto poslední, čtvrté tištěné číslo každého ročníku vychází až na přelomu ledna a února následujícího kalendářního roku a první číslo ročníku v dubnu nebo květnu příslušného roku.