Black Lives Matter fandí vrahům z Hamásu

Black Lives Matter Grassroots, patřící do globální rodiny Black Lives Matter nazvala smrtící útok Hamasu 7. října v jižním Izraeli „zoufalým činem sebeobrany“.

Organizace zveřejnila 9. října prohlášení, v němž tvrdí, že „musíme neochvějně stát na straně utlačovaných“ Palestinců, přičemž „odpor v Palestině“ přirovnává k úsilí amerických černochů po jejich probuzení, které nastalo po smrti drogového dealera George Floyda na konci května 2020.

 

Při útoku Hamásu v jižním Izraeli zemřelo (zatím) 32 Američanů a dalších 11 je (zatím) nezvěstných.

Celá organizace Black Lives Matter stojí za arabskými muslimy z Hamásu, kteří 7. října zmasakrovali na 2 000 lidí.

Black Lives Matter v Chicagu zveřejnilo na Twitteru obrázek s parašutistou z Hamásu a s textem „Stojíme za Palestinou“.

Jejich kolegové z Indianapolis, Detroitu a Philadelphie také stojí za Palestinou. Black Lives Matter z Louisville v Kentucky na Instagramu uvedlo, že zůstávají „v solidaritě s palestinským lidem… Je nepochybné, že imperialismus musí být odstraněn…“

Připomeňme, že Black Lives Matter financují levicové korporace, které naopak, podle instrukcí Josepha Bidena, stojí proti Hamásu a jejich vraždění v jižním Izraeli (zatím). Jenže to si kluci a holky z PR oddělení těchto firem musí vyjasnit, na kterých životech jim vlastně záleží více : zda na životech teroristů nebo na amerických životech (zákazníků, klientů a spotřebitelů).

Mezi největší přispěvovatele patří společnosti:

– Apple (100 milionů dolarů na iniciativu Racial Equity and Justice Initiative)
– Walmart (přispěl 100 miliony dolary na vytvoření nového centra pro rasovou spravedlnost)
– Facebook (10 milionů dolarů)
– Amazon (10 milionů dolarů)
– Google (12 milionů dolarů)

A to nejsou zdaleka všechny velké americké společnosti, které zveřejnily své socialistický závazky.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!