Žena roku, která není žena…

Dylan Mulvaney je je podle časopisu Attitude Ženou roku 2023. Zvláštní je na tom jednak to, že titul Žena roku byl udělen muži a jednak to, že titul udělil časopis (Attitude – Postoj), kdy je určen britským gayům.

Feministická aktivistka Maya Forstaterová to označila za urážku žen. Uvedla, že je těžké uvěřit, že žádná žena nedokázala v roce 2023 víc, než muž, který si oblékl ženské šaty a podstoupil kosmetickou operaci. Dylan Mulvaney je výraznou postavou dnešního liberálního světa. Firma Nike s ním natočila reklamu na sportovní podprsenky. Přesto, že nemá prsa…

Dylan Mulvaney je povoláním influencer. To jsou nejčastěji lidé, kteří v ničem příliš nevynikají, mají sebevědomý přednes a rádi točí videa. Jde o moderní, ale zároveň pro mne i nejpodivnější povolání.  Jeho marketingová spolupráce z letošního dubna s pivovarem Anheuser-Busch, konkrétně na výrobku Bud Light, stála pivovar nejméně 6 miliard dolarů. Konzervativní zákazníci spojení jejich piva a transky tvrdě odmítli a pivovar bojkotovali. Pivovar, když zaregistroval vlnu videí na sociálních sítích, ve kterých lidé demonstrativně rozbíjejí láhve piva, Bud, spolupráci s transkou ukončil.

Tím si ale způsobil bojkot z druhé strany – liberálové reagovali totiž stejně jako jejich konzervativní rivalové.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!