Volby na severu

Média prodávají volby v Ústeckém kraji jako souboj dvou pánu na B. Nenechte se tím zmást! Přivandrovali sem odjinud a účelově. Voličský hlas jako trampolína pro jejich ambice. Kraji nerozumí. Jeden z nich ho přirovnal k Rumunsku. Ten druhý je ještě mnohem horší. Lže, podvádí, a nakonec stejně zmizí někam na francouzskou Riviéru.
 
Já jsem tu doma. Jsem tu rád a nikam nezmizím. Mám přání, aby nás tu zastupovali lidi, kteří tu žijí a pracují a mají ryzí zájem na tom, aby tu bylo opravdu líp. V praxi to dokazují. Karel Krejza vede kandidátku jako místostarosta Litoměřic. Babiš se teď do něj v televizi, když mu šlo do úzkých, neférově a v jeho nepřítomnosti navezl Ale Karlovu práci to nemůže poškodit. Stačí se podívat, jak to v Litoměřicích vypadá. Za nás ve SPOLU tu kandidují mladí. Jsou skvělí, je z čeho vybírat a my starší máme komu žezla předávat – viz foto.
 
 
A ti z Vás, kteří žijete jinde a třeba vám v místě bydliště něco nevoní, máte alternativu. Zítra do 16 hodin si vyzvednout voličský průkaz a v pátek nebo v sobotu volit třeba v Litoměřicích. Z Prahy je to po dálnici jen půl hodiny. Spojit to s výletem do Českého středohoří je přece lákavé. Odměnou pak bude dobrý pocit: řekli jsme Babišovu ANO naše NE napřímo!

Autor je poslancem Evropského parlamentu za ODS, která je členem skupiny Evropských konzervativců a reformistů.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!