Uříznutí genitálií jsem litoval ihned po operaci, říká muž, který podlehl transgenderové ideologii

Ritchie Herron byl od mládí gay, který nesnášel fakt, že ho přitahují muži. Nedokázal to přijmout. Tento rozpor a psychické problémy ho přivedly k psychoterapeutům a následně na genderovou kliniku, kde ho přesvědčili, že je vlastně žena uvězněná v mužském těle a že aby mohl žít naplňující život, měl by si změnit pohlaví.

Tento názor v něm jen upevnila vstřícná online komunita trans-lidí, kteří ho zahrnuli přijetím, láskou a chválou.

„Když zažíváte hluboké trápení a někdo vám řekne: ,Jdi do toho, můžeš být někdo jiný, úžasná osůbka, která je oslavována a nejenom to, zbožňovaná‘, budete té komunitě oddaní,“

vypráví Brit ve video rozhovoru s Gript Media.

Po pěti letech „terapií“ a hormonální léčby, krátce před svými 31. narozeninami si nechal chirurgicky odstranit penis i varlata. „Po operaci jsem toho litoval okamžitě,“ vzpomíná dnes 36letý muž z Newcastlu.

Před operací trpěl Herron duševními problémy. Byl mu diagnostikován autismus, obsedantně-kompulzivní porucha, úzkost a deprese. Pracovníci genderové kliniky ale jakoby tyto základní problémy ignorovali spolu s faktem, že muž je ve skutečnosti homosexuál, který se nesmířil se svou orientací.

Tři měsíce po operaci, hned, jak mu to jeho fyzický stav dovolil, šel na gender kliniku, kde se vyzpovídal ze své lítosti nad amputací genitálií. Místo toho mu řekli, že to, co zažívá, není lítost, ale obsedantně-kompulzivní porucha a dokonce přišli s novou diagnózou – porucha nestálé osobnosti.

Ani vám nedovolí říct: ,Tohle bylo špatně, byla to chyba‘,“ líčí Herron.  Ani sdílení své interní bolesti v internetové trans komunitě nepřineslo kýžené pochopení. I když se mu zpočátku dostalo určité empatie, bylo tam i spoustu mlčení a následně varování, aby o svých pocitech příliš nemluvil, protože jeho příběh by mohl být „zneužit“.

Když pak vyjádřil své pochybnosti o tom, že není trans, ale gay, dostalo se mu dokonce výhrůžek. Tehdy si řekl dost a konečně si přiznal, že není žádná žena, ale muž, byť vykastrovaný. Jak vysvětluje, v hlavě se mu udělalo jasno. Jeho „trans období“ pro něj bylo jakoby „vyměnil vlastní myšlenky za myšlenky někoho jiného“, říká na videu.

Následky tranzice

Lékaři při operaci Herrona vytvořili „umělou vagínu“, v podstatě malou dutinu vyrobenou z kůže penisu a šourku. I pět let po operaci je pro něj stále bolestivé močit a na sexuální život může zapomenout, popisuje  novinářka Jo Bartoschová, která si s Herronem nedávno povídala.

„Herron otevřeně hovoří o chybě, které se dopustil, a o následcích, s nimiž se nyní musí vyrovnávat po celý život. Nebylo to však jen jeho rozhodnutí. Transgenderová ideologie mu slibovala nemožné. Říkala mu, že jeho duševní potíže vyřeší nevratná a nezodpovědná operace,“

– píše Bartoschová.

Zničí vám to život v různých ohledech,“ přiznává na videu Herron, který po svých zkušenostech zažaloval britské zdravotnictví (NHS). Na závěr promlouvá k divákům:

„Nejděte do operace. Je jedno, jak špatné si myslíte, že to je, nikdy nikdy nejděte na operaci. Lžou vám o míře úspěšnosti, lžou vám o míře lítosti.“

Operace vedoucí ke změně pohlaví se také podepíše na zdraví jedinců, kteří se rozhodnou touto cestou vydat. Jak varoval Herron, nemožnost vytvářet vlastní hormony negativně ovlivní autoimunitu těla, endokrinní systém i celkové zdraví.

Převzato z The Epoch Times

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!