Ukrajina jako dvojnásobná oběť

Zdroj: Wikipedia, Vassia Atanassova, CC BY-SA 3.0

Představte si, že váš dům hoří, ženy  a děti pláčou a utíkají a vše, co jste roky budovali, hrozí, že se promění v prach a popel. A zatímco vy hasíte budovu a hasiči bojují s ohněm s ohrožením vlastního života, přistoupí k vám dva pánové ze sousední budovy v kravatách a ptají se vás: „Jste pro legalizaci sňatků homosexuálů?“

Vůbec nezáleží na tom, zda jste „pro“ nebo „proti“ legalizaci sňatků homosexuálů, ale musíte být totální bezcitný sociopat, abyste lidem, kteří bojují o své holé životy, pokládal otázky, které v takové chvíli jsou nejen irelevantní, ale nemají zde ani místo, ani čas.

A pak vám titíž dva pánové v kravatách podprahově dají vědět, že pokud to nepodepíšete, nebudete součástí jejich sousedství. Zůstanete sami, ať už oheň uhasíte nebo ne, protože celá čtvrť je „pro“ a vy se vyhýbáte prohlášení z tak „banálního“ důvodu, jako je boj o holý život. Takto naléhá Západ na Zelenského, aby legalizoval sňatky homosexuálů.

Něco podobného se děje na Ukrajině. Ukrajina hoří, bojuje o holý život a Západ (a vlivná a mocná lobby LGBTIQ+ v Bruselu a Washingtonu) naléhá na Zelenského, aby legalizoval sňatky homosexuálů. K tomu je třeba změnit ústavu, protože ukrajinská ústava říká, že manželství je svazek muže a ženy. Jak bezcitný musíte být, když se zabýváte čímkoli jiným, než záchranou holé existence lidí a jejich země v okamžiku největší ukrajinské, a dokonce evropské, tragédie po druhé světové válce.

Zatímco Rusové před sebou demolují vše, a ženy a děti prchají z Ukrajiny, ratifikovala uprostřed Putinových zločinů Ukrajina Istanbulskou úmluvu o prevenci a boji proti násilí na ženách a domácímu násilí. Mimochodem, Ukrajinu brání muži, což je přece proti základním principům Istanbulské úmluvy o „genderových stereotypech“ vůči ženám. Nedovolují ženám překonat tyto stereotypy, tyto společenské konstrukty. Nedovolují jim sedět v tanku, bojovat s ruskými okupanty nebo kopat zákopy lopatou. Ukrajinci svěřili obranu země mužům, čímž genderové stereotypy vůči ženám potvrdili…

Nemám důvod se před někým ospravedlňovat, když říkám, že jsem znechucený Západem a EU v době, kdy jsou masakrováni Ukrajinci, a oni prosazují legalizaci sňatků homosexuálů a Istanbulskou úmluvu uprostřed války. Souběžně s chvályhodnou pomocí Ukrajině, pokud jde o peníze a zbraně, provádí Západ ideologickou kolonizaci Ukrajinců, cizí tradicím a zvykům ukrajinského lidu.

Západ tak pomáhá ruské propagandě v podobě Putinovy ​​pravé ruky patriarchy Kirilla, který při zdůvodňování invaze na Ukrajinu pár dní po jejím začátku prohlásil, že je nutné chránit ji před nastolením „gay pochodů“. Ukrajina se tak stává dvojnásobnou obětí. Západní ideologická kolonizace tlačí na Ukrajince sňatky homosexuálů a genderem, zatímco jim ruský nůž zaživa podřezává krky.

Autor je profesorem teologie

Vyšlo v chorvatském deníku Slobodna Dalmacija

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!