Twitterový svět amerických komunistů

Ilhan Omarová se ve svém pondělním tweetu určenému ministru zahraničí Antony Blinkenovi, ptá, kde mají oběti terorismu hledat spravedlnost s tím, že zařadila USA a Izrael do stejné kategorie, jako Hamás a Tálibán.

K tomu se ve čtvrtek ozval Brad Schneider, demokratický člen Sněmovny reprezentantů USA z Illinois, aby Omarová svá slova vysvětlila.

Omarová poté, co se její výroky o terorismu USA nesetkaly s pochopením ani v její domovské Demokratické straně, si stěžuje celému levicovému světu.

Toho se hned chytají členky Sněmovny reprezentantů z Demokratické strany Rashida Tlaibová z Michiganu a Cori Bushová z Missouri a zastávají se své kolegyně Ilhan Omarové.

Na obrázku vidíme v rozpustilém úsměvu Cori Bushovou (44). Je první Afroameričankou ve Sněmovně reprezentantů USA z Missouri. Pro svou kandidaturu do Kongresu získala požehnání dokonce i vermontského senátora Bernieho Sanderse.

Je hrdou členkou The Squad, což je gang komunistických partyzánů Kongresu (Omarová, Tlaibová, Pressleyová, Ocasio – Cortezová a jediný muž mezi nimi – Jamaal Bowman). Usilují o vítězství demokratického socialismu v USA a nastolení diktatury sociální spravedlnosti.

Bushová je také členkou Democratic Socialists of America, což je komunistická organizace vzniklá před 40 lety. Má přibližně 90 000 členů, což jí řadí na první místo komunistických organizací ve Spojených státech. Američtí komunisté si vydržují okolo 250 místních buněk v padesáti státech Unie. Členkami jsou také zmíněná Ocasio – Cortezová a Tlaibová a také Bowman.

Bushová je rozvedená, má dvě děti. Stát Missouri je rozhodně republikánský a Demokratická strana udržuje svá vítězství pouze v dílčích a vysokou kriminalitou zasažených oblastech velkých aglomerací, jako je třeba severní část St. Louis County, kde vyhrála kongresové volby Cori Bushová.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujem