Trans šílenství v USA? Voliči říkají Dost!

Tři čtvrtiny oslovených amerických voličů se domnívá, že transgender hnutí pod záštitou Demokratické strany USA zašlo až příliš daleko. Nejvíce nepřijatelné se Američanům zdá podávání blokátorů puberty dětem. Šedesát devět procent se domnívá, že nárůst transgenderismu mezi dětmi je zapříčiněn sociálními médii a jinými kulturními vlivy. Sedmdesát procent se domnívá, že za nárůstem počtů změn pohlaví stojí ekonomický zájem lékařského průmyslu.

Průzkum společnosti McLaughlin & Associates proběhl v říjnu a zúčastnilo se ho 1 000 respondentů.

Na obrázku vidíme Chloe Colovou (18) z Kalifornie. Když jí bylo jedenáct, zjistila, že je chlapcem uvězněným v dívčím těle. Od třinácti jí byly podávány blokátory puberty a v patnácti podstoupila dvojitou mastektomii (odstranění prsů).

Dnes žaluje lékaře, kteří jí k nevratným krokům navedli: „Zničili mi život, nevěděla jsem, co mi je. Přišla jsem za lékaři, aby mi pomohli, ale oni do mě napumpovali blokátory puberty, abych nevěděla, kdo jsem a pak mi odstranili prsa a řekli, že jsem kluk.“ Chloe Colová a její rodiče byli především vystaveni silné dávce LGBTQ ideologie.

Žaloba míří na zanedbání zdravotní péče. Právní tým dívky se domnívá, že dívka navštívila lékařské specialisty a ti u ní chybně diagnostikovali genderovou dysforii, kterou však nikdy netrpěla. Oproti tomu dnes trpí bolestmi kloubů a chronickou infekcí močových cest.

Lékaři neseznámili Chloe s tím, že následkem jejich „léčby“ může být neplodná, že bude trpět bolestmi, zvýšeným rizikem osteoporózy, zlomeninami kostí a sebevražednými sklony.

Chloe má obavy, že nebude mít nikdy své děti. Jaké škody jí způsobily blokátory puberty a testosteron podávaný ve velkých dávkách, je předmětem šetření znalců. Jisté je, že je nebude moci své děti kojit.

Odpověď na důležitou otázku, kde byli rodiče dívky, je žel velmi smutná. Seděli totiž celé ty roky vedle ní a pokaždé když zapochybovali, lékaři je postrašili sebevraždou dívky…

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!