Tom Hanks a příběh o naději

Američané, kteří si vyprávějí příběhy o naději, to je esenciální náboj marketingového klipu, který je oslavou prvního roku vlády Josepha Bidena. Namluvil ho guru demokratické politiky „permanentní omluvy, proč to zase nevyšlo“, herec Tom Hanks.
 
Komentátoři si povšimli opětovně naplněné předpovědi ze seriálu Simpsonovi, kde se animovaný Tom Hanks objeví, jako postava státní reklamy na Grand Canyon, kam už nechtějí jezdit turisté. Simpsonovi na výletě právě komentují kýčovitě nudný pohled na Grand Canyon, když se zpoza keře objeví Tom Hanks a rodině říká: „Ahoj. Jsem Tom Hanks. Americká vláda ztratila svou důvěryhodnost, takže si půjčila část té mé“.
 
Simpsonovi jsou především velmi dlouhý seriál, který je na jedné straně ukázkou americké kulturní dekadence, ale také výjevem z amerických satirických schopností. Simpsonovi se také trefili třeba v odhadu o prezidentství Donalda Trumpa, řešili problematiku vadných sčítacích strojů volebních lístků a také předpověděli „rohatého“ výtržníka útočícího na Kapitol.
 
Marge, maminka Simpsonových, má jistě nechtěnou shodou okolností též až nápadně podobný hlas, jako viceprezidentka Kamala Harrisová, což někteří vtipně otitulkovali tím, že Marge určitě volí demokraty a jistě korespondenčně.
 
 
Nejnovější pokus Bidenových imagemakerů, kdy se Tom Hanks pokouší přesvědčit Američany, že z nepřízně osudu, které stojí Američané tváří v tvář tentokrát, je může vyvést pouze Joseph Biden a Kamala Harrisová, očkování a roušky. Je to jen další z případů sugestivně pojatého scénáře nakreslit svět v jiných konturách, než v těch, ve kterých svůj opravdový život žijí Američané. Jde o podobně sofistikovaný blud, jaký můžeme vidět v celé řadě jiných příběhů americké populární kinematografie, kde okouzlující zlo chytře transformované v dobro vítězí nad ubohým dobrem, které je nám však zjevováno jako zlo.
 
Však se na nejnovější video holywoodské kvality podívejte sami zde.
 
Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkuje