San Francisco: město, kde se nedá žít…

Třicet sedm procent obyvatel kalifornského města San Francisco uvažuje, že se z města odstěhuje. Nejpesimističtější je věková skupina 18–34 let. Z nich chce město opustit co možná nejdříve celých 54 procent, nejpozději v nadcházejících dvou až třech letech…

Zjištění vychází z nejrozsáhlejšího průzkumu veřejného mínění obyvatel města za poslední léta, který proběhl na přelomu letošního června a července.  Šedesát pět procent respondentů uvedlo, že město řízené demokratickou starostkou London Breedovou je v horším stavu, než když se do města přistěhovali. Dalším rozborem můžeme dojít k závěrům, že ještě kritičtější jsou ženy. Těch je nespokojených 69 procent. 78 procent z dotázaných se domnívá, že situace zůstane v nadcházejícím období stejně špatná nebo se ještě zhorší.

Situaci dokresluje i další údaj. Mezi červencem 2020 a červencem 2021 uprchlo ze San Francisca 128 870 lidí. Emigrace se stává módou, odcházejí všechny věkové a sociální skupiny obyvatel. Nejčastěji do Montany, Texasu, Arizony a na Floridu…

Hůře je na tom jen okres New York – Newark – Jersey City, který zaznamenal čistou migrační ztrátu 385 455 lidí a Los Angeles – Long Beach – Anaheim, odkud uteklo za stejné období 204 776 lidí.. (zdroj)

Vůbec nejvážnějším problémem města je kriminalita a asi 20 000 bezdomovců. To ze San Francisca udělalo v podstatě místo, kde se nedá žít.  Na těchto videích uvidíte výjevy, který obyvatelé města zažívají dennodenně :

 

Za prvních osm měsíců letošního roku zde bylo spácháno podle oficiálních statistik policie:

4.222 krádeží aut;

4.086 vloupání;

1.804 přepadení;

1.634 loupeží;

170 znásilnění;

36 vražd.

Nepříjemná jsou zejména přepadení. Těch se v ulicích San Francisca přihodí průměrně bezmála osm denně.

Na obrázku vidíme starostku London Breedovou (48), v úřadu je od července 2018. Známá je jen tím, že zničila své město.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!