Propalestinská demonstrace na Václavském náměstí?

Propalestinská demonstrace na Václavském náměstí? To jako vážně?

Když dětem řezali hlavy, tátům od rodin sekali ruce, nohy a ženy znásilňovali, to vás demonstrovat nenapadlo, že? Když Palestinci z Hamásu nechávali v domech uhořet celé rodiny, to bylo v pohodě. Proč kvůli tomu chodit na Václavák? To až teď máte plná ústa slov o míru a toleranci!

V Německu se zase malují na domy a obchody Židů židovské hvězdy. Policie musí hlídat synagogy. V evropských metropolích vlají palestinské vlajky a vyvolávají se antisemitská hesla. V Sydney nasvítili budovu opery v izraelských barvách a dav začal křičet „Židi do plynu!“. Univerzita ve Virginii uveřejnila dopis studentů, kteří píší, že „to, co se stalo, je krokem ke svobodě Palestině“.

Hnutí Black Lives Matter, kvůli kterému se všichni mohli „pos…“ a kvůli němuž se muselo povinně klekat na kolena, vydalo prohlášení, že plně stojí za Palestinou. K příspěvku připojilo siluetu člověka na padáku připomínajícího způsob, jak se teroristé dostali do Izraele, aby vyvraždili účastníky festivalu.

Pořád to nestačí? Abychom náhodou, nedej Bože, někoho neukrátili na jeho právech, necháme si líbit cokoliv. Prostě jen povoláme více policistů a až budeme správně multikulturní jako ve Francii, tak třeba i armádu. Ve jménu pomýlené korektnosti.

Winston Churchill kdysi řekl: „Ten, kdo zapomene na svou minulost, je odsouzen jí znovu prožít“. Platí to stále.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!