Pohádka na dobrou noc

A teď, milé děti, pohádka na dobrou noc:  Francouzský filosof Michel Foucault, který dosti pravděpodobně zneužíval malé chlapce v Tunisku (ani se za to nestyděl, podepisoval petice za legalizaci pedofilie), byl zodpovědný za teorii, která se stala známou jako postmodernismus.

Tuto teorii přijali následně průměrní akademici, kteří nebyli schopni seriózního myšlení. Tito akademici přišli s řadou bizarních myšlenek, mimo jiné s tím, že pohlaví není binární a nachází se na „spektru“, že pohlaví není neměnné a může se měnit, že pohlaví je irelevantní a záleží pouze na genderu a že každý má „vrozený“ smysl pro gender, i když je gender kulturní konstrukt, a že muži mohou být ženami a mají právo používat ženské toalety a další zařízení a hrát v jejich sportovních týmech.

Michel Foucault (1926-1984)

Foucauldiáni odmítali myšlenku, že bychom všichni měli prostě žít a nechat žít, a místo toho požadovali, že ačkoli žádná pravda neexistuje, všichni musí přijmout jejich metafyzické, kvazináboženské přesvědčení jako doslova pravdivé a musí dělat vše, co chtějí foucauldiáni, jinak jim budou nadávat do netolerantních bigotů a budou vystaveni nekonečnému opakování hesel jako „trans ženy jsou ženy“ a „trans práva jsou lidská práva“, dokud se nerozpláčou nudou. Liberální, pluralitní společnost zmizela, virulentní misogynie dostala volnou ruku, každý měl víc zájmen, než si kdo pamatoval, a jediná povolená hudba byla ta od Billyho Bragga (poněkud nudný britský aktivistický zpěvák).

Všichni, kdo byli alespoň trochu zajímaví, byli zrušeni. Univerzity zrušily všechny katedry kromě genderových studií, protože všechny ostatní obory, zejména všechny biologické vědy, byly považovány za „transfobní“. Všichni byli naprosto nešťastní, zejména ti, kteří se nechali operovat a brali hormony a litovali toho. Nikdo nežil šťastně až do smrti.

To je konec našeho příběhu, děti. Je mi líto, že to byl takový průšvih. Dobrou noc.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!