Podvod na ženách

Na serveru aktualne.cz vyšel článek „Žádná zkrvavená embrya“, který má dokazovat, že devítitýdenní embryo nenese ještě žádné lidské znaky. Dokládá to snímkem tkáně, která byla z dělohy při potratu vysáta vývěvou.

Co článek nikoli náhodou ukázat opomněl, to je podoba devítitýdenního plodu před potratem:

Plod měří asi 22 až 30 mm. Začíná už vypadat jako lidské dítě, ale stále má tvar písmene C. Je vidět primitivní nos s dírkami. Objevují se první svaly. Vznikají oční panenky, čočka i sítnice a oční nerv začínají být funkční. Vyvíjí se pupečník, který bude po zbytek těhotenství komunikační tepnou mezi plodem a matkou. Poměrně rychle rostou jak horní, tak dolní končetiny. Na končetinách jsou patrné loketní ohnutí, na prstech se vytvářejí bříška. V následujících dnech se vyvine základ bránice – hlavního dýchacího svalu, které dítě začne využívat hned po porodu. (Převzato z https://www.babyweb.cz/).

V čem spočívá ten podvod rodinné lékařky a spoluzakladatelky organizace MYA Network Joan Fleischmanové, která potraty provádí více než 25 let, je každému okamžitě jasné: stejně dobře můžete hodit do mixéru třeba čtyřměsíční embryo a pak tvrdit, že s lidskou podobou nemá nic společného. Propagátorům potratů je prostě každý podvod dobrý, aby ženy přesvědčili, že vlastně vůbec o nic nejde.

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!