Podcast Notorické konzervy: Výhled na rok 2024

Rok 2024 bude nejzásadnějším rokem za hodně dlouhou dobu. Podívali jsme se na klíčové události tohoto roku – – americké prezidentské volby, evropské volby a volby v řadě evropských zemích, politická situace v Česku a taky situace na Ukrajině, Blízkém východě a Taiwanu.

Jak si průběžně stojí Trump a Biden? Proč musí Trump vyhrát a proč právě on? Jak se vyvíjí pohled republikánů na zahraniční politiku a proč Biden není zárukou pomoci Ukrajině?

Prožene se Evropou konzervativní vlna a co to může znamenat? Jak to bude vypadat v Česku? Katapultuje se Fiala do evropských struktur, pokud by se Spolu nedařilo? A založí si Kalousek novou stranu?

Jaká situace Ukrajiny a Rusko na počátku roku a jak se bude válka tento rok vyvíjet? Jaké jsou možnosti Západu? Jaká bude cena za izraelské vítězství v Gaze? Hrozí regionální eskalace konfliktu? A zkusí tento rok Čína „rozseknout“ Taiwan?

A mnoho dalšího.

 

K poslechu na Spotify, Apple podcast a Google podcast.

Notorické konzervy

Andrej Duhan & Kateřina Lomičová

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!

200 Kč500 Kč1000