Podcast Notorické konzervy: Tři podoby pravice: debata s členkami mladé ODS Viktorií Hipšrovou a Dianou Markovou

Do 17. dílu podcastu Notorické konzervy jsme pojali jako čistě ženskou záležitost. Pozvali jsme do něj dvě mladé veřejně aktivní dámy z Mladé ODS – Viktorii Hipšrovou a Dianu Markovou. Povídaly jsme si nejen o jejich politických či kariérních ambicích, ale zejména o hodnotových a politicko-ekonomických postojích. Každá z nás totiž zastupuje trochu jiný proud pravice – Viktorie je liberálně-konzervativní, Diana pravicově liberální a já Kateřina z pozice moderátorky národně-konzervativní, některé naše názory se tedy výrazně liší.

Tři podoby pravice: národně-konzervativní, pravicově liberálně, liberálně-konzervativní. Potřebujeme ještě dnes feminismus? Problematika gender pay gap: je zveličována nebo stojí opravdu na reálných základech? Jaké jsou pro a proti zavedení institutu manželství pro všechny? Práva trans osob: patří trans ženy do sportu a soutěží krásy? Daně jsou krádež vs. Daně nejsou krádež. Konzervativní vs. Liberální přístup k ekonomice. Vztah k Evropské unii. A mnoho dalšího.

 

K poslechu na Spotify, Apple podcast, Google podcast a nově také na Youtube.

Notorické konzervy

Andrej Duhan & Kateřina Lomičová

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme