Podcast Notorické konzervy: Spolu do evropských voleb

V 22. díle podcastu Notorické konzervy jsme se zaměřili na společnou kandidátku SPOLU do eurovoleb. Rozebrali jsme, proč je chyba, že se znovu spojily strany, které zastávají specificky na půdě europarlamentu tak odlišné pozice: od postoje k dalšími rozšiřování kompetencí Evropské unie po Green Deal.

 Jediným účel této nesourodé kandidátky spočívá samozřejmě v dlouholetém stěžejní tématu české politiky a tím je Babiš – Antibabiš. Nastínili jsme, proč navzdory všem problémům, jež sužují naši zem, toto téma stále přitahuje voliče a proč tím pádem může uspět projekt SPOLU i v eurovolbách. A to navzdory všeobecnému nesouhlasu jejich voličů.

Proč je společná kandidátka SPOLU výsměch voličům a vítězstvím marketingu nad politikou? Vítězstvím formy nad obsahem? Vyhraje Antibabiš SPOLU i evropské volby? Jaká budoucnost čeká projekt SPOLU? Proč se SPOLU velmi pravděpodobně nikdy nestane velkou stranou s různými – názorově rozmanitými – frakcemi? A mnoho dalšího!

 

K poslechu na Spotify, Apple podcast, Google podcast.

Notorické konzervy

Andrej Duhan & Kateřina Lomičová

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!