O hodných politicích, co to myslí dobře

Rok 2012: Plynovod Nordstream je plně zprovozněn. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v srdečné atmosféře za účasti hodné kancléřky Angely Merekelové a ruského prezidenta Dmitrije Medveděva.
 
Rok 2017: Zlý prezident Donald Trump podepisuje zavedení sankcí proti Rusku a evropským firmám, podílejících se na budování plynovodu Nordstream 2. Trump je za to tvrdě kritizován hodnou kancléřkou Merkelovou a hodným předsedou Evropského komise Jean-Claudem Junckerem.
 
Rok 2020: Hodná Evropské komise se ohrazuje proti americkým sankcím na plynovod Nordstream 2.
 
Rok 2021: Hodná Angela Merkelová vede jednání s novým americkými prezidentem Joe Bidenem, který je, na rozdíl od svého předchůdce, také hodný a slibuje jí, že USA už nebudou dostavbě aktivně bránit. 
 
Únor 2022: Ruský prezident Vladimir Putin oznamuje, že začíná speciální vojenskou akci na Ukrajině. 
 
Hodný místopředseda Evropského komise prohlašuje, že ruská invaze na Ukrajinu je snahou Putina odvést pozornost od ochrany klimatu. Čína tvrdí, že je v rusko-ukrajinské válce neutrální.
 
2023: Zdráhám se tipovat další vývoj. Jen doufám, že nebudeme pokračovat ve jménu záchrany planety v budování další závislosti, kdy ropu a plyn ze zlého Ruska vystřídá lithium, kobalt a měď ze (zatím) hodné Číny. Protože pokud se ani teď hodní politici nepoučí, klidně se může stát, že si současný scénář brzy zopakujeme.
 
 
Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme