Nový ředitel základní školy v Oklahoma City? Drag queen s pochybnou minulostí

Shane Murnan je nový ředitel základní školy Johna Glenna v Oklahoma City.Po večerech se baví se svým „drag queen show“ v jednom z místních gay barů. Ředitel Murnan se také stal vítězem Miss Gay Oklahoma 2017 (zde).

Nový ředitel Murnan byl však v srpnu 2001 úřady popotahován kvůli držení dětské pornografie. Jako učitel na základní škole Willa Rogerse v oklahomském Stillwateru strávil dva týdny ve vazbě, než byl propuštěn a mohl se tak naplno vrátit ke své pedagogické činnosti. Jak si můžete přečíst níže, prokurátor tehdejšímu třicetiletému učiteli před soudem neprokázal, že nazí a obcující lidé na fotografiích jsou mladší 18 let i když se evidentně jednalo o děti (zde).


Zdroj: Facebook


Znalci poměrů se domnívají, že po úspěšném odvolání, ve kterém odvolací soud konstatoval, že zajištěné fotografie zobrazují nahé děti a není nutné tyto děti ztotožňovat, a novém rozhodnutí, které Murnana i přesto zprostilo obžaloby pro nedostatek důkazů, se žalobci nakonec rozhodli s Murnanem uzavřít dohodu. V té se měl učitel Murnan přiznat k držení marihuany výměnou za možnost zůstat ve školství.

Od roku 2015 Murnan působil v různých funkcích na základní škole Prairie Queen v Oklahoma City. Tato škola je z cca 70 % obsazena dětmi chudých přistěhovalců, z nichž velká většina neumí anglicky. Jde o velmi zranitelné děti – jde tedy o podobný typ školy, kde Murnan získal místo ředitele.

Zde se můžete dočíst, jaká sebranka řídí školství v Oklahoma City.


Zdroj: Facebook


Na obrázku vidíme Shane Murnana (52) v noci alias Shantel Mandalayovou.

Školní rada Western Heights ubezpečuje rodiče všech 400 žáků školy, že ředitel Murnan už není pedofilem a tak se nemají čeho bát. Někteří rodičové se však ptají, jak je možné, aby byl takový člověk více než 20 let potom, co se ví o jeho pedofilií, nadále zaměstnáván ve školství.

Převzato z autorova facebooku

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme