Nemáš dělohu, nemáš názor!

To je heslo herečky Jennifer Anistonové. Má symbolizovat její odmítavý postoj k mužům, kteří ženám vytýkají zabití svého dítěte. Jde také o vyslovení podpory potratovému průmyslu, který ve Spojených státech nezažívá zrovna to nejlepší ekonomické období.
 
Potratové kliniky vytvářejí v rámci potratového řetězce však jen menší část zisků. Existují ekonomicky daleko výkonnější divize.
 
Promyšlenost synergických efektů je v tomto průmyslovém oboru už téměř dokonalá : Ženy požívají od útlého mládí antikoncepci a pokud selže, je tu záchytný systém potratových klinik. Po letech si uživatelky antikoncepce začínají stěžovat na problémy s reprodukcí, na což ti samí obchodníci reagují umělým oplodněním. Do kartelu patří pochopitelně i vědecká pracoviště zabývající se výzkumem kmenových buněk, mezinárodní pěstounské agentury, samostatná divize LGBT a v neposlední řadě i imagemakeři popkultury.
 
Z tohoto lze usuzovat, že jen samotný potrat není to, kvůli čemu s námi vedou krvavé kulturní války. Největší problém omezení potratové služby totiž spočívá v narušení komplexnosti celoživotní péče a tím i vysoké riziko případné změny spotřebitelského chování.
 
Na obrázku vidíme dvakrát rozvedenou herečku Anistonovou (52). V roce 2008 podporovala Baracka Obamu, v roce 2016 Hillary Clintonovou a loni Josepha Bidena. Děti nemá a na dotěrné otázky tohoto typu před lety odpověděla: „Na ženy je vyvíjen tlak, aby byly matkami, a pokud nejsou, pak jsou považovány za vadné zboží“.
 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!