Močí proti patriarchátu!

Skotská trans-aktivistická skupina „Pissed Off Trannies“ (POT) uspořádala 6. září dramatickou demonstraci před londýnským sídlem britské veřejnoprávní Komise pro rovnost a lidská práva (EHRC).

Maskovaní aktivisté se vykadili na westminsterském chodníku, vylili na sebe několik PET lahví s močí a dalších 60 lahví s močí zanechali na místě. Při tom všem vyřvávali heslo „EHRC má na rukou krev a na ulicích moč“. Po chvíli naskákali do svých vozů a odjeli.

Aktivisté protestovali proti balíčku pokynů Komise z konce roku 2021, který, v zájmu ochrany žen, nabádá veřejné instituce, aby znemožnily vstup na dámské toalety, koupelny a šatny osobám tvrdícím o sobě, že mají opačné pohlaví, pokud své pohlaví neprokáží průkazem totožnosti. O tomto necitlivém přístupu informuje „britský hlídací pes pro rovnost“.

Zmatená ochranka Komise pro rovnost a lidská práva přivolala policii a ta v počtu dvaceti příslušníků uzavřela výstražnými páskami celou oblast. Atmosféra doslova nasáklá močí vyprchala stejně tak rychle, jak začala…

Aktivisté z Pissed Off Trannies tak udělali pro vnímání této problematiky veřejností asi to nejlepší, co šlo… Může být muž v průsvitných dámských plesových šatech politý močí od hlavy až k patě vpuštěn na dámské záchodky, kde právě vykonává potřebu skupina děvčátek?

Posedlost výkaly a vylučováním se v těchto kruzích poslední dobou šíří… Marilyn Frenchová v nejúspěšnějším feministickém románu poslední doby „Ženský pokoj“ píše o teorii „fazole a hovna“.  Podle Frenchové ženy vaří mužům proto, aby samy sobě ospravedlnily své nižší postavení ve vztahu k mužům. Dělají to, protože chtějí, a chtějí to proto, že jejich mysl přetváří poskytnutou potravu (fazole) v mužské výkaly (hovna). Vaří-li vám manželka, pak jde tedy podle Frenchové o formu protestu žen, kterou však muži nemohou postřehnut.

Na obrázku je Kishwer Falknerová, ctihodná baronka Falknerová z Margravine (67). Od roku 2020 je předsedkyní britské Komise pro rovnost a lidská práva, což je veřejnoprávní, tedy na vládě nezávislá komise. Baronka Falknerová je též členkou Sněmovny lordů, kde byla v letech 2015 až 2019 předsedkyní Podvýboru EU pro finanční záležitosti.

Narodila se v Pákistánu a do šlechtického stavu byla povýšena v roce 2004. Je absolventkou magisterského studia mezinárodních vztahů a evropských studií na University of Kent.

Ačkoliv je zřetelnou liberálkou, je pod nepřetržitou palbou z řad LGBTQ+ skupin. Jsou jí vyčítány postoje k gender politice, které by se daly zestručnit, jako: „většina lidí si to nepřeje, tak to u nás ani nebude“. Byla obviněna z tranbsfobie, protože si dovolila sejít se se zástupci ženských skupin, které odmítají označovat muže s penisem jako ženy…

Jurisdikce Komise pro rovnost a lidská práva se sídlem v Londýně však nevládne nad celou Velkou Británií. Severní Irsko má svou komisi a ve Skotsku spolupůsobí společně se skotskou Komisí pro lidská práva. Vedle těchto institucí se můžeme ve Velké Británii potkat také s Národní institucí pro lidská práva a dalšími stovkami státních a nestátních organizací, které se zabývají prosazováním rovnosti ras, rovností pracovních příležitostí, rovností práv zdravotně handicapovaných, apod. Rovnost, jako mantra je i na Britských ostrovech zkrátka dobře prosperující odvětví

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme