Krize? Jaká krize? A můžete to dokázat?

Dnes navštívil texaské pohraniční město El Paso Joseph Biden. Po dvou letech v úřadě, kdy počty zachycených nelegálních imigrantů dosahují rekordů, a po roce a půl od chvíle, kdy byla pověřena viceprezidentka Kamala Harrisová řízením panelu „migrace“, se Joseph Biden přijel podívat na jižní hranici USA s Mexikem. Zavedli ho jen tam, kde všechno funguje. Nic kloudného neřekl a zase odjel.

Každý Američan netrpělivě vyhlížel, jak si s masivními počty nelegálů, které drtí celé Spojené státy, poradí nejvyšší představitel země, který se tomuto tématu po celou dobu úspěšně vyhýbal. Je to starší pán a novináři ho nechtěli nepříjemnými otázkami zatěžovat.

Jenže. Všechny provizorní tábory imigrantů kolem El Pasa zmizely. V pondělí přijela do El Pasa velká jednotka imigračních úředníků a sbírala všechny, kteří na imigranty jen vypadali. Pak přijely buldozery a nákladní vozidla a všechno uklidily.

Během pár dnů velkého úklidu zmizely v El Pasu všechny provizorní příbytky a stanové tábory, takže když na místo dorazil Joseph Biden, stalo se z El Pasa a okolí tradiční poklidné příhraniční texaské město.

Stanovisko Odborového svazu pohraniční policie k Bidenově návštěvě v El Pasu je níže. Navrhují, aby místo „uklízení“ El Pasa vzali příště Bidena třeba do Iowy a řekli, že to je El Paso…

Starosta města Oscar Leeser vyhlásil v prosinci ve městě výjimečný stav, poněvadž teploty klesly a v posledních dnech do města přicházelo okolo 6 000 migrantů denně.

Bidenova laxní imigrační politika umožnila vstup do země kolem pěti milionům nelegálních přistěhovalců, zvýšila množství pašování drog, zejména fentanylu, a zavinila zvýšení obchodu s lidmi, zejména s dětmi.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme