Krádež kufru, kterou má na svědomí nebinární poradce Bidena, má pokračování

Vzpomínáte na Bidenova genderfluidního poradce pro jadernou bezpečnost Sama Brintona?

Oblékal se jako žena (s knírkem), nechával o sobě mluvit jako o „oni“, k tomu organizoval různé fetišistické a sadomaso akce. Konzervativci tehdy tvrdili, že když někdo není schopen držet svou úchylku na uzdě a minimálně si ji nechat na doma, tak asi nebude úplně normální.

Progresivisti byli naopak nadšení. Jejich nadšení tedy citelně ochladlo, když se ukázalo, že Brinton kradl kufry náhodným lidem na amerických letištích. Vybíral si ty ženské. Původně se psalo o kleptomanii, ale zjevně to byla jen rozšířená úchylka fetišismu. Brinton kradl ženská zavazadla kvůli oblečení žen. Nyní se však ukazuje, že jej „nepoužíval“ zdaleka jen doma.

Tanzanská módní návrhářka se přihlásila, že našla fotografie, na nichž má Brinton na sobě její šaty z kufru, o nějž přišla na letišti v DC v roce 2018. Lidé na Twitteru pak podle fotek dohledali i další oblečení této návrhářky, které Brinton nosil. Dámy, neztratil se vám v Americe kufr?

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme