Kdo, že to zaútočil na Ukrajinu?

Jistě jste si všimli, že různí vykukové nás přesvědčují, že nás v roce 1968 okupovali vlastně Ukrajinci, protože Brežněv byl přec Ukrajinec (nebyl…) a řada vojáků byla z Ukrajiny (byla…). Tak se podívejme, jak bude touto optikou za pár let vypadat ruská invaze na Ukrajinu…

Sergej Lavrov byl Armén jménem Kalantaryan, takže se jednalo o arménskou invazi na Ukrajinu. Sice se považuje výhradně za Rusa, byl vychován ruskou babičkou a dědečkem z matčiny strany a svého otce nenáviděl, protože ho (stejně jako matka) opustil, ale to je jedno.

Sergej Šojgu je Tuvan a šéfuje armádě, takže se jednalo o mongolský vpád na Ukrajinu. On sám je sice zcela oddaný myšlence ruského imperialismu a časy carské rozpínavosti označuje za velké okamžiky Ruska (bolševické Rusko naopak rád nemá), ale to je jedno, kolik Rusů se asi jmenuje Kužuget? A staví Buddhy, bydlí v pagodě a na zahradě má jurtu, copak by něco takového dělal normální etnický Rus?

Valentina Matvijenko, předsedkyně Rady federace, je čistokrevná Ukrajinka ze Šepetivky, takže se jednalo o ukrajinský vpád na Ukrajinu. Sice jí Ukrajina dávno zakázala vstup kvůli podílu na anexi Krymu, ale koho to zajímá?

A koneckonců když se Putin vyloupl v politice, jakási Gruzínka pojala podezření, že se jedná

o jejího syna, kterého dala kdysi k adopci. Sice k tomu neexistují žádné jiné důkazy, než že pan a paní Putinovi byli starší bezdětní lidé, kteří narození Vovky považovali za zázrak, ale to nevadí, vznikla o tom i kniha, takže se jednalo o gruzínský vpád na Ukrajinu (i když ta nešťastnice byla taky Ruska žijící v Gruzii).

V neposlední řadě se podívejte na tu armádu. Je to samý Burjat a Dagestánec. Dokonce muslimský Dagestánec šéfuje uskupení Východ, asi vojensky nejdůležitějšímu. Takže je to burjatsko-dagestánská invaze na Ukrajinu.

Je strašné, jak jsou Rusové v Rusku neustále šikanováni menšinami, které je ženou do imperiálních válek za jakousi arménsko-tuvansko-ukrajinsko-gruzínsko-burjatsko-dagestánskou myšlenku! Oprsklí jak sáně v létě. Hanba jim!

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!