Jsme v tom společně?

Jsme v tom společně, říká v těchto dnech svým Američanům v souvislosti s epidemií COVID-19 možná-prezident Biden.  V předvolební rétorice, ve snaze poškodit prezidenta Trumpa, svým voličům tvrdil, že je to Trump, který může za více než čtvrt miliónu mrtvých Američanů. Viníkem je Trump – to je mezi voliči Demokratické strany dávno dané a nehne s tím nic a nikdo.

Biden však po vytrvalém osočování krvavě bezcitného Trumpa přišel s novým marketingovým tahem, který má americký lid zřejmě semknout v neproniknutelný štít. Začal totiž tvrdit, že „federální vláda to nemůže udělat sama.“ Říká, že musíme všichni „zdvojnásobit naše úsilí a znovu se zapojit do tohoto boje“. To by ale znamenalo, že prezident Trump za statisíce mrtvých Američanů úplně tak nemůže. Vzhledem k tomu, že na vině Trumpa postavil významnou část své předvolební kampaně, je s podivem, že to „federální vláda nemůže udělat sama“.

Biden mimo této argumentační diskontinuity řeší ještě jiné stranické nepříjemnosti. Zástupy jeho stranických kolegů totiž plní dennodenně stránky novin, ve kterých jsou popisovány případy lehkovážnosti nebo přímo porušení protichřipkových opatření, jejichž dodržování u svých spoluobčanů tvrdě vynucují.

Mezi nejpěknější provinění, které dokládá ubohé pokrytectví amerických socialistů, je případ kalifornského guvernéra Gavina Newsoma, kterého novináři objevili v klubku jiných při stolování v luxusní restauraci, a to i přesto, že v té době větší sleziny v restauracích sám zakázal. Stejně tak lze označit výuku jeho dětí, které dál docházejí do soukromé školy i přesto, že u ostatních kalifornských dětí probíhá výuka z domova.

Jiným příkladem těch demokratů, kteří zavádějí ta nejpřísnější opatření a sami je přitom nedodržují, je Muriel Bowserová, starostka Washingtonu DC, která „musela“ cestovat do Wilmingtonu v Delaware, aby se zúčastnila projevu Bidena, když CNN určila, že je vítězem voleb. Zatímco milióny z chřipky vystrašených demokratů sledovalo projev svého starého vůdce se zatajeným dechem v TV, starostka ho musela vidět na živo, přičemž porušila svá vlastní nařízení a doporučení. Po návratu také nedodržela taktéž své vlastní nařízení o čtrnáctidenní karanténě.

Záchvat z prohlášení o údajném Bidenově vítězství v prezidentských volbách donutil také Lori Lightfootovou, starostku Chicaga, aby v tom okamžiku vyběhla jen v nedbalkách ven na ulici a za pištění a vřískání spolu se stovkami jiných potrhlých demokratů oslavovali záchranu světa.

Po uklidnění pak novinářům vysvětlovala, že „jsou chvíle, kdy si skutečně potřebujete ulevit a sejít se, a já jsem měla pocit, že to byla jedna z těch chvil…  A ten dav by se tam shromáždil, ať už jsem tam byla nebo ne…“

Předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi si zase zašla v Kalifornii do zavřeného kadeřnictví.

Biden si z toho moc nedělá, možná to už zapomněl, protože neustále tvrdí, že hned po inauguraci zavede povinné nošení roušek a jiná federální opatření, která zachrání milióny Američanů… Pokud tedy na to nezapomene.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!