Jak se dvoumetrový chlap dostane do ženské věznice?

Williamu McLainovi je šedesát let a má právo na důstojný výkon trestu odnětí svobody. Je to sice potetovaný dvoumetrový biologický muž, ale využívá amerického snu všech sexuálních predátorů  -přihlásit se k ženskému pohlaví. Takže v USA je ženou a říká si July Justine Shelbyová.

V roce 1994 se v Indianě ještě jako muž přiznal k pedofilnímu útoku na devítiletého chlapce a k znásilnění 17-ti leté dívky. V roce 2014 byl podmíněně propuštěn, ale protože společnost znovu zklamal tím, že držel a šířil dětskou pornografii, byl v roce 2016 znovu odsouzen federálním soudem v Indianapolis. Tentokrát trest činil 15 let káznice. Trest nastoupil v newyorské mužské věznici Otisville FCI.

Ony mě tu nechtějí…

Napráskal ho tenkrát jeho blízký přítel Beau Thornburgh, dvanáct let byli vězeňští milenci. Poslal mu podařenou sérii  fotografií a mezi nimi i záběry, na kterých dospělý muž sexuálně zneužívá nemluvně. To se Thornburghovi nelíbilo a zavolal na McLaina FBI.

V roce 2022 pedofila McLaina napadlo, že by mohl požádat o přemístění do ženské věznice. Byl sice biologickým mužem, měřil 202 centimetrů, měl mužské genitálie a byl usvědčeným pedofilem, ale když bude mít štěstí a narazí na probuzeného aktivistického soudce, mohl by si zbytek života setsakramentsky zpříjemnit. Ženská věznice je rozhodně lepší, než mužská – v mužských věznicích totiž nejsou pedofilové vůbec v oblibě …

Pedofilní transsexuál McLain měl rozhodně štěstí, protože ve svém podání namítal porušování svých základních práv na základě jeho genderové identity a současně narazil na pozorné uši soudkyně Sarah Netburnové. Té se komplet potetovaného dvoumetrového pedofila zželelo natolik, že 3. srpna 2022 nařídila jeho přemístění do ženské věznice Federal Medical Center v Carswell v Texasu.

Zde by mohl příběh pedofila McLaina šťastně skončit. Jenže neskončil. McLain si totiž začal na poměry v ženské věznici stěžovat. Loni v dubnu ve své stížnosti uvedl, že mu ženy na jeho cele daly jasně najevo, že v zařízení není vítán a tak prý žije ve strachu z nočního napadení agresivními ženami – kolikrát prý ani oka nezamhouří, jak se útoku vězenkyň bojí a žádá, aby věznice tuto nevraživost nějak vyřešila …

V americkém federálním systému je asi 1 980 transzločinců, z nichž  .295 jsou transženy, tedy biologičtí muži – polovina z nich si odpykává tresty za sexuální delikty. Loni se počet federálních vězňů identifikujících se jako trans zvýšil o 23 procent. (Což mj. znamená, že transsexuálové jsou mezi sexuálními násilníky zastoupení čtyřikrát častěji, než vězni s heterosexuální nebo homosexuální orientací.)

Pokroková soudkyně

Na obrázku vpravo vidíme soudkyni Sarah Netburnovou. Vlevo pak vidíme republikánské senátory Johna Kennedyho z Louisiany (nahoře) a Teda Cruze z Texasu. (Senátor Kennedy je původem z Mississippi a s rodinou Kennedyů z Massachusetts nemá až na shodné příjmení nic společného.)

Soudkyně Netburnová je nominantem Josepha Bidena na post federálního soudce pro jižní New York. Jde o prestižní funkci zahrnující občanské i trestní federální kauzy v New York City. O tyto kauzy se soud dělí jen s federálním soudem pro východní New York.

Netburnová neuměla senátorům Výboru pro soudnictví Senátu Kongresu USA rozumně vysvětlit, proč jako soudkyně vyhověla žádosti násilnického pedofila McLaineho o přemístění do ženské věznice, když jde evidentně o obrovského potetovaného muže, který svou duševní poruchu (genderovou dysforii) jen předstírá. Senátor Cruz soudkyni připomněl, že Federální úřad pro vězeňství jeho přemístění nedoporučil s tím, že jde o biologického muže se všemi znaky muže.

Soudkyně Netburnová se nařčení z nekompetentnosti Cruze bránila, když tvrdila, že „hormonálně šlo evidentně o ženu“. Cruz citoval z jejího rozhodnutí, kde soudkyně mj. uvedla, že pedofil McLain působí zcela „přirozeně žensky“.

Celou přestřelku z 22. května mezi senátorem Cruzem a soudkyní Netburnovou si můžete poslechnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=RVptH9ZvS_c

Sarah Netburnová se s největší pravděpodobností federální soudkyní stane. Demokratická strana USA má v Senátu Kongresu USA většinu.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme

200 Kč 500 Kč 1000 Kč