Jak islám postupně vítězí?

Ilustrační foto

Dr. Peter Hammond v knize „Otroctví, terorismus a islám,“ dokumentuje způsob jakým muslimové pomalu zvyšují svoji přítomnost v různých zemích a když se počet jejich obyvatel zvyšuje, stávají se více agresivní a průbojní při používání práva šaría.

„Islám není náboženství ani kult.  Ve své plné podobě je to úplný, celkový, stoprocentní systém života,“ poznamenává Dr. Hammond ve své knize.  „Islám má náboženské, právní, politické, ekonomické, sociální a vojenské složky.  Náboženská složka je základem pro všechny ostatní složky.“

Jejich převzetí státu, které Dr. Hammond označuje jako „islamizaci“, začíná, když populace muslimů dosáhne kritického množství a začne agitovat pro různá privilegia.

Otevřené, svobodné a demokratické společnosti jsou obzvláště zranitelné.  Poznamenává, že „když politicky korektní, tolerantní a kulturně různorodé společnosti souhlasí s muslimskými požadavky na jejich náboženská privilegia, některé další složky mají taktéž tendenci se vkrádat dovnitř.“

Podle Dr. Hammonda to funguje takto:

Když muslimská populace zůstane v zemi pod 2%, bude vnímána především jako mírumilovná menšina a ne jako hrozba pro ostatní občany.  To je současná situace těchto zemích:

Spojené Státy – 0.6% muslimů
Austrálie – 1.5% muslimů
Kanada – 1.9% muslimů
Čína – 1.8% muslimů
Itálie – 1.5% muslimů
Norsko – 1.8% muslimů

Jak muslimská populace dosáhne 2% až 5%, začne rekrutovat z řad etnických menšin a nespokojených skupin, ve věznicích a mezi pouličními gangy.  To se děje v těchto zemích:

Dánsko – 2% muslimů
Německo – 3.7% muslimů
Spojené království – 2.7% muslimů
Španělsko – 4% muslimů
Thajsko – 4.6% muslimů

„Od 5% se angažují nepřiměřeným vlivem vzhledem k poměru jejich procentu populace,“ poznamenává Dr. Hammond.  „Například, budou tlačit pro zavedení halal (islámských norem stravování)  a zvyšovat tlak na obchodní řetězce aby měly tyto potraviny na svých regálech, spolu s hrozbami za nedodržení.  To se děje v těchto zemích:

Francie – 8% muslimů
Filipíny -5% muslimů
Švédsko – 5% muslimů
Švýcarsko – 4,3% muslimů
Nizozemsko – 5,5% muslimů
Trinidad & Tobago – 5.8% muslimů

Brzy začnou vyvíjet tlak, aby měli povoleno právo šaría ve svých vlastních komunitách (někdy ghettech).

„Když muslimové přistupují k 10% populace, tak mají tendenci zvyšovat bezpráví jako prostředek na stížnosti pro jejich podmínky,“ poznamenává Dr. Hammond.  „V Paříži už vidíme pálení aut.  Jakákoli nemuslimská akce uráží islám a výsledkem je povstání a hrozby, jako např. v Amsterdamu s opozicí proti karikaturám Mohameda a filmům o islámu.“  Tato napětí jsou pravidelně vidět v těchto zemích:

Guyana – 10% muslimů
Indie – 13.4% muslimů
Izrael – 16% muslimů
Keňa – 10% muslimů
Rusko – 15% muslimů

Násilí se zvyšuje, když muslimská populace dosáhne 20%.  „Po dosažení 20% mohou národy očekávat okamžitě vyvolávané nepokoje, formování džihádských milicí, sporadické vraždy a pálení křesťanských kostelů a židovských synagog,“ jako třeba:

Etiopie – 32,8% muslimů

„Při 40% zažívají národy rozsáhlé masakry, neustálé teroristické útoky a pokračující konflikty milicí,“ například v těchto zemích:

Bosna – 40% muslimů
Čad – 53,1% muslimů
Libanon – 59,7% muslimů

Při 60% výrazně stoupá pronásledování nevěřících včetně sporadických etnických čistek (genocidy), používání práva šaría jako zbraně, a džizji, čili daně na nevěřící, jako v těchto zemích:

Albánie – 70% muslimů
Malajsie – 60,4% muslimů
Katar – 77,5% muslimů
Súdán – 70% muslimů

Po 80% očekávejte denní zastrašování a násilný džihád, státem organizované etnické čistky, a dokonce i některé genocidy, neboť tyto národy vyhánějí „nevěřící“ a pohybují se směrem k 100% muslimské společnosti.  Tyto události se vyskytly do jisté míry v těchto zemích:

Bangladéš – 83% muslimů
Egypt – 90% muslimů
Gaza – 98,7% muslimů
Indonésie – 86,1% muslimů
Írán – 98% muslimů
Irák – 97% muslimů
Jordánsko – 92% muslimů
Maroko – 98,7% muslimů
Pákistán – 97% muslimů
Palestina – 99% muslimů
Sýrie – 90% muslimů
Tádžikistán – 90% muslimů
Turecko – 99,8% muslimů
Spojené Arabské Emiráty – 96% muslimů

100% muslimská společnost bude teoreticky ohlašovat svou verzi míru „Dar-es-Salaam“ — islámský dům míru.  „Tady má být mír, protože každý je muslim, madrasy jsou jediné školy a korán je jediné slovo,“ jako například v těchto zemích:

Afghánistán – 100% muslimů
Saúdská Arábie – 100% muslimů
Somálsko – 100% muslimů
Jemen – 100% muslimů

Dr. Hammond poznamenává, že tento islámský ideál je zřídka kdy realizován.  „Bohužel, míru není nikdy dosaženo, protože v těchto 100% státech nejvíce radikální muslimové zastrašují a chrlí nenávist a uspokojují svoji touhu po krvi zabíjením méně radikálních muslimů z různých důvodů.“

„Je důležité pochopit, že v některých zemích s muslimskou populací hodně pod 100%, jako je Francie, menšinové muslimské populace žijí v ghettech ve kterých je takřka 100% muslimů a ve kterých žijí podle práva šaría,“ uvádí.

Dr. Hammond je také znepokojen demografickými trendy.  „Dnešní 1,5 miliardy muslimů tvoří 22% světové populace,“ podotýká.  „Ale jejich porodnost přesahuje porodnost křesťanů, hinduistů, buddhistů, Židů a všech ostatních věřících. Muslimové do konce tohoto století přesáhnou 50% světové populace.“

Překlad Jan Roudnický
Originál zde.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!