Hřibovy duhové starosti

Držet prst na tepu doby, neskončit jako „člověk včerejška“ či dokonce „odpad dějin“, to je odnepaměti hlavní starostí všech pokrokových politiků. Není to ostatně nic tak složitého. Stačí si jen osvojit marxistický pohled na společnost, jako věčný souboj utlačovaných s utlačovateli, a budete-li dostatečně hlasitě bědovat nad utrpením pokrokáři vyvolených „obětí“, psí hlavy zpátečníka se bát nemusíte.   

V Praze nám řádění reakce určitě nehrozí. Pirátský primátor Zdeněk Hřib je spolehlivý progresivní kádr, který přesně ví, kdo je padouch a kdo hrdina a jeho úřad má vždy otevřenou náruč pro ty správné „pronásledované“.

V úterý 17. května se tak v Rezidenci primátora hl. města Prahy celé odpoledne diskutovalo nad tím, jak jsou u nás – zvláště ve veřejném sektoru – diskriminováni příslušníci sexuálních menšin.

Lidé z LGBTI komunity tvoří skutečně zvláštní společenství. V lecčems připomínají náboženskou sektu. Ze své sexuální orientace si udělali bůžka, kolem něhož se točí celá jejich existence a kdo by se o jejich modle neuctivě vyjádřil, zle pochodí. Už dávno kňourání aktivistů z řad homosexuálů, leseb a spol. nevyvolává u myslících lidí soucit, ale spíše odpor a strach. Na západ od našich hranic vám udání od duhových aktivistů ze dne na den zničí kariéru a i v Česku můžete pozorovat, jak při debatách o „teplouších“ každý raději ztiší hlas; jako když se před rokem 1989 šeptalo o „komouších“.  

Tím však podobnosti mezi starými a novými budovateli lepších světů bohužel nekončí. Tak jako před listopadem 89 zapomínali soudruzi ve svém tažení proti vykořisťování na skutečné problémy společnosti, i dnešním bojovníkům proti údajné diskriminaci sexuálních menšin unikají reálné těžkosti lidí; metropole kolabující pod náporem ukrajinských běženců představuje jen jednu z nich. Snad si Pražané na primátorovy starosti při volbách vzpomenou.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme

200 Kč 500 Kč 1000 Kč