Důchodkyně kontra pán v ženské sprše

V pondělí se konalo shromáždění na podporu osmdesátileté ženy, která byla doživotně vykázána z bazénu provozovaného organizací YMCA (paradoxně křesťanská organizace) v Port Townsend ve státě Washington za to, že požadovala, aby mužský zaměstnanec oblečený v dámských plavkách opustil dámskou šatnu, kde byla ona a další ženy, včetně skupiny malých dívek, buď nahé, nebo se svlékaly.

„Jakékoli hnutí, které káže ženám a dívkám, aby více věřily tomu, co vám cizí muž řekne o své identitě, než aby důvěřovaly svým vlastním instinktům, je predátorské hnutí,“ poznamenala k události Amy Sousa, místní psycholožka a žena, která prožila znásilnění a která shromáždění organizovala. „Veřejně ji za to očerňovat, pomlouvat a hanobit je bezohledné a surové.“

Pán je prý žena…

Osmdesátiletá Julie Jamanová, dlouholetá obyvatelka města Port Townsend ve státě Washington, chodila plavat do bazénu Mountain View Pool při YMCA už 35 let, až do dne, kdy ji ochromil strach, jak řekla deníku The Epoch Times, když uslyšela hlas muže těsně před sprchou.

Muž byl mezitím identifikován jako Clementine Adams, pracovník denní péče YMCA, který se podle svých slov identifikuje jako žena.

Adams byl podle Jamanové oblečen do jednodílných plavek s volánkem, který zakrýval oblast genitálií. „Když jsem se ho zeptala, jestli má penis, řekl mi, že mi do toho nic není,“ uvedla.

Jamanová, která má za sebou dlouhou aktivistickou minulost – mimo jiné pomáhala založit bezpečný útulek pro ženy a děti, které se staly oběťmi domácího násilí – uvedla, že si zpočátku myslela, že se nějakému perverzním člověku nebo pedofilovi podařilo obejít lidi na recepci YMCA a proniknout do prostoru sprch, protože Adams podle všeho sledoval asi pět nebo šest mladých dívek, které si stahovaly plavky, aby si mohly odskočit, zatímco ona a další ženy stály nahé ve sprchách nebo v šatně.

Ukázalo se, že Adams měl dívky na starosti a doprovázel je na toalety.

Když Jamanová požadovala, aby opustil dámské sprchy a šatnu, zasáhl podle jejích slov jiný pracovník YMCA, který na Jamanovou křičel: „To je diskriminace,“ a na místě vydal příkaz, že má doživotní zákaz vstupu do bazénu a zařízení.

YMCA verzi Jamanové ohledně incidentu z 26. července veřejně nezpochybnila a na dotazy The Epoch Times neodpověděla.

Ideální učitel…

Několik dní po incidentu založil Adams stránku GoFundMe, na které shromažďuje peníze na takzvané „genderově afirmativní operace“.

Adams původně na sociálních sítích napsal, že ho přitahují ženy, ale příspěvek byl smazán.

Adams o sobě mluví jako o vysokoškolské studentce, která plánuje studovat obor základní pedagogika.

„Být trans není o tom, že se změním, ale o tom, že žiji svou pravdu,“ píše na stránce pro sbírku.

Poděkoval také svým podporovatelům v době, kdy, jak uvedl, „je ohrožena moje bezpečnost a soukromí“.

K dnešnímu dni se na jeho fondu na změnu pohlaví vybralo něco málo přes 14 000 dolarů.

Starostka Port Townsendu Dana Faberová a zástupci městské rady mezitím vydali prohlášení o transgenderu, v němž potvrdili zákony státu Washington na ochranu transsexuálů a prohlásili je za znevýhodněnou třídu s významnými psychickými problémy.

Jamanová, která nyní nemá kde plavat a cvičit, mezitím uvedla, že „nemůže uvěřit“ tomu, že byla očerněna za to, že má jako žena normální a přirozené instinkty.

„Šlo o docela typický scénář, kdy dochází ke znásilnění a zneužívání dětí, a přesto jsem já ta špatná,“ řekla Jamanová.

Opatrnost na místě

Jen za posledních několik let byla v centrech YMCA po celých USA zaznamenána řada sexuálních útoků na ženy a děti, přičemž za posledních dvacet let jich bylo několik desítek.

V roce 2019 byl 21letý zaměstnanec YMCA odsouzen za znásilnění tříleté a čtyřleté dívky, které se účastnily jeho táborových kurzů v YMCA ve městě Witchita v Kansasu.

Devatenáctiletý muž, který pracoval v centru pro dospívající ve Fulton County YMCA v New Yorku, byl nedávno odsouzen za pohlavní zneužití druhého stupně dvanáctileté dívky, která byla v jeho táborových třídách.

V loňském roce byl zatčen devatenáctiletý muž, který napadl ženu v ženské šatně ve východonashvillské YMCA. O několik měsíců později byl zatčen další muž poté, co byl nalezen, jak se sprchuje v ženské šatně a nahlíží pod kabinky na toaletách.

Převzato z Epoch Times

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!