Drogy, sex, transgender a kanibalismus – německá veřejnoprávní média pro děti

Skupina německých vědců analyzovala obsah vysílání německých veřejnoprávních médií a nyní je vyzývají, aby pravdivě prezentovala biologická fakta a vědecké poznatky. Podle zprávy sedmi vědců by mělo být okamžitě zastaveno neobjektivní zpravodajství, posunování významů pojmů a záměna termínů, které se praktikují v německých veřejnoprávních médiích.

Mezi zmiňovaná média patří například ARD, sdružení státních vysílacích společností a Deutsche Welle nebo ZDF a Deutschlandradio, které tvoří veřejnoprávní vysílací systém v Německu.

Padesátistránkový spis (pdf), který sestavili vědci z různých oborů, je pro některé pozorovatele „šokující“ a „není pro slabé povahy“. To, co jsme viděli v několika desítkách pořadů veřejnoprávní televize na všech kanálech, už nebyla žurnalistika, ale pouze imitace žurnalistiky, uvádějí vědci.

V programech pro mládež (především v Y Kollektiv – společného pořadu ARD a ZDF ) se objevovala témata jako „Jaké to je, točit porno?“, „Skupinový anální sex pod vlivem drog“, „Jaké to je být znásilněn?“ nebo nereálné vytváření názorů s neprokázanými čísly o společnosti, která je údajně nenávistná vůči LGBT, až po kanibalismus.

V televizních pořadech nebo na internetu na různých kanálech sociálních médií veřejnoprávního vysílání mají děti a mladí lidé přístup k těmto vysoce znepokojivým snímkům bez omezení a bez reflexe. „Veřejnost musí otevřít oči,“ upozorňují vědci, mezi něž patří dr. Antje Galuschka, která bojuje za práva žen, nebo profesorka mikrobiální imunologie Ilse Jacobsenová, PhD.

Dalšími signatáři výzvy německým veřejnoprávním médiím jsou Marie-Luise Vollbrechtová, doktorandka biologie na Humboldtově univerzitě v Berlíně; Uwe Steinhoff, profesor a vedoucí katedry politiky a veřejné správy na Hongkongské univerzitě; Rieke Hümpelová, vystudovaná bioložka, redaktorka novin a učebnic, která vydala řadu článků o genderové ideologii v deníku Die Welt; biochemik dr. Michael Hümpel a vedoucí lékař na Univerzitě Ludwiga Maximiliána v Mnichově, dr. Alexander Korte. (zdroj)

„Politický aktivismus je zde zabalen do novinářské podoby“, „otevřená genderová propaganda“, „špatný a jednostranný výzkum“ a „nenávist vůči trans lidem je odsuzována, aniž by byl uveden její zdroj“. „Objektivita se píše jinak“, dodávají vědci. Takto němečtí vědci v dokumentaci a také v odvolání pojmenovávají a dokládají svá pozorování, která podkládají vědeckými důkazy.

„Novinářské žánry jsou zneužívány tím, že ve všech dílech vysílají pouze jeden názor. Pro mladé diváky je výsledkem zcela zkreslená reprezentace reality, kdy se malá ideologická menšina zdá být všudypřítomná,“ uvádí skupina vědců.

„Na problematiku trans se upozorňuje prostřednictvím veřejnoprávního vysílání, což vedlo k tomu, že počet dětí a dospívajících léčených pro pohlavní dysforii se za méně než deset let zvýšil pětadvacetkrát,“ pokračují vědci s hodnocením situace.

Vědci se veřejnoprávních médií, které se v Německu označují zkratkou ÖRR, ptají: „Vážená ÖRR, odpovídá to vašemu vysílacímu mandátu?“ a požadují, aby se ÖRR „odvrátila od ideologického přístupu k tématu transsexuality, a místo toho nabídla faktickou prezentaci biologických faktů podle stavu výzkumu a vědy“.

Signatáři výzvy uvádějí, že jako vědci již dlouho pozorují, „jak veřejnoprávní vysílání přejímá reprezentace „queer“ transgenderové ideologie a popírá přitom vědecká fakta“, komentoval iniciativu sedmi vědců německý deník Welt.

Tento hrozivý vývoj ÖRR musí být veřejně projednán a zastaven, požadují vědci, protože z jejich pohledu „není přijatelné, aby malý počet aktivistů infiltroval ÖRR se svou „probuzeneckou*“ transideologií, šířil nepravdivé informace o údajném stavu vědy a dlouhodobě poškozoval životy dětí a mladých lidí“.

výzvě se dosud připojilo celkem 120 dalších vědců, lékařů, psychologů, pedagogů a zástupců dalších profesí z celého Německa. Tuto iniciativu podporuje také skupina na podporu gayů a leseb LGB Alliance.

Příjmy německých veřejnoprávních médií činí přibližně osm miliard eur. Pro rok 2022 se podle Statisty očekává schodek ve výši přibližně 0,5 miliardy eur.

Převzato z Epoch Times

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!