Dopis Jasona Whitlocka černochům

Vážení černoši,

přesvědčili vás, že Amerika je uprostřed rasového konfliktu, který je podobný občanské válce.

Po nedávných osmi letech vlády černého Obamy máme uvěřit, že Ameriku přepadli násilní bílí rasisté odhodlaní obnovit rasovou segregaci, zákony Jima Crowa a možná i otroctví. Předkládají vám o tom tyto důkazy:

1.) Republikáni chtějí, aby každý volič prokázal svou totožnost

2.) 6. ledna neozbrojení příznivci Trumpa pronikli na Kapitolu a vyfotografovali se v kanceláři Nancy Pelosiové.

3.) V celé naší zemi policie ročně zabije v průměru 250 černochů a 450 bělochů.

To mají být důkazy, že bílá nadvláda je nejnebezpečnější domácí hrozbou, které Amerika čelí. Používají nás jako návnady k rozpoutání války, která ale nemá nic společného s rasou.

Skutečná válka je o globální moc a budoucnosti amerického politického systému. Elita této země, globalisté a korporace, dávají přednost komunismu před kapitalismem a demokracií. Dávají přednost čínskému komunistickému kapitalismu před naším demokratickým a svobodným kapitalismem.

Mainstreamová média používají jako nástroj k vašemu přesvědčení i přesvědčení nečernošských Američanů, že náš politický systém obrovsky selhal. Chtějí, abyste uvěřili, že k dosažení spravedlnosti je nutný velký reset.

Reset je komunismus, do kterého vstoupíme bránou socialismu a skončíme úplným marxismem.

Čínu řídí komunistická strana. Komunismus nerespektuje svobodu jednotlivce ani náboženství jakéhokoliv druhu. Komunismus netoleruje politickou opozici. Vaše víra a svoboda projevu tento reset nepřežije. Když je národ zbaven náboženské víry a svobody projevu, málokdo má odvahu bránit práva menšin. Elitám, které žijí z obchodu s Čínou, na vás nezáleží. Čína zachází s menšinami opovržlivě.

Možná, že se divíte, proč vám všelijaká jiná černá celebrita neříká to, co já. Jenže oni jsou globální elity. Reset neublíží ani jim ani jejich blízkým. Komunismus upřednostňuje bohaté elity mnohem víc, než kapitalismus a demokracie a černé celebrity budou prosperovat i za socialismu a komunismu.

A co já? Možná si myslíte, že jsem politický přívrženec, který pracuje jménem konzervativních republikánů. Takto mne vybarvují levicová média a sociální sítě. Posuďte moji kariéru. Jsem v oboru více než 30 let. Levice i pravice mnou opovrhovaly úplně stejně. Pracoval jsem a/nebo jsem psal pro ESPN, Fox Sports, Huffington Post, Playboy Magazine, New York Times, Wall Street Journal.

Nehraji za žádný politický tým. Pravda, které nejvíce věřím, je, že Ježíš Kristus je náš Pán a Spasitel.

Moje víra mi nedovolí být součástí šílenství, rasismu a svatokrádeže Black Lives Matter, hnutí založeného třemi lesbickými samozvanými a vyškolenými marxisty. BLM je ateistické hnutí na podporu LGBTQ otázek a k přetváření Ameriky na komunistickou zemi. BLM je součástí podvodu.

Černoši mi pořád říkají: “ Já nepodporuji organizaci BLM, ale podporuji jejich myšlenky“.

Přeložím jejich slova: Pohrdáte stromem Ďábla, ale milujete jeho ovoce. Je to stejné pokrytectví, jako nenávidět bílý strom a pak tvrdit, že bez jeho bílého ovoce nemůžete žít.

Musíme skončit s každým, kdo nás zneužívá.

Podívejte se, co udělali příznivcům Trumpa. Byli zmanipulováni, aby zaútočili na Capitol, a pak to mainstreamová média vykreslila jako krvavou, násilnou demonstraci Ku-Klux-klanu, která měla svrhnout demokracii. Takzvané „povstání“ je ale jen záminkou pro vládu, aby se chopila větší moci a potlačila opozici.

My, černoši, jsme byli přesvědčeni, že sdíraní bělochů z dělnické třídy je pro nás dobré. Jenže už víme, že není. Běloši z dělnické třídy, křesťanští běloši, to jsou naši skuteční spojenci, nikoliv elity. My to ale nevidíme kvůli sledování uměle vytvořeného rasového konfliktu.

Snižování počtu policistů a jejich dehonestování jsou taktiky používané ke zvýšení násilí ve velkých městech. Místní sdělovací prostředky se zaměřují na tento nárůst kriminality, národní sdělovací prostředky je následují a sociální média vytvářejí virální videa odhalující vlnu kriminality.

Hádejte, kdo je však hvězdou tohoto obsahu. Černí pachatelé.

Moji kritici vám řeknou: On nesnáší černé lidi.

To je směšné. Je to součást podvodu. Pohrdám lidmi, kteří nám lžou, manipulují s námi, abychom se zúčastnili rasového střetu, který bude použit ke zničení náboženských a individuálních svobod, které nám dávají svobodu.

Existuje důvod, proč černoši z celého světa bojují, aby se dostali do naší země a zažili úspěch. Milují americký strom a ovoce, které produkuje.

Černá Ameriko, vytiskni tento dopis a sdílej ho s rodinou, přáteli, spolupracovníky a hlavně se svým pastorem.

Děkuji za přečtení,

Jason Whitlock

 

Jason Whitlock (56), rodák z Indianapolis v Indianě, je oblíbený sportovní komentátor a novinář. Od letošního června píše a komentuje pro americký Blaze media, což je konzervativní mediální společnost. Odešel do Blaze za lepším z FOX Sports, kde vydělával 2,1 milionů dolarů ročně. V mládí býval hráčem univerzitního amerického fotbalu. Vystudoval žurnalistiku na Ball State University v Muncie, v Indianě. O jeho vztazích není nic známo, říká o sobě, že je ženatý se svou prací.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 . Děkujeme!