Deset let v trans pekle

Šestapadesátiletý veterán elitních jednotek amerického námořnictva (Navy SEAL) Chris Beck se v roce 2013 dostal na titulní stránky novin, když po 20 letech služby oznámil, že se cítí být ženou v mužském těle. Podstoupil hormonální terapii a nákladnou operaci změny pohlaví. Léta vystupoval pod jménem „Kristin“, než mu došlo zásadní zjištění: byl obelhán.

Beck nyní tvrdí, že ho psycholog Správy pro veterány během hodinového terapeutického sezení přesvědčil, že je transsexuál, a nalákal ho na lukrativní knižní smlouvu. Chris Beck dodává, že jeho minulá identita je stále využívána k indoktrinaci, a varuje děti a rodiče před „trans-washingem“ – propagací „trans identity“ v ještě ovlivnitelné mysli, která děti nutí k trvalým rozhodnutím, jež jim změní život, v rozporu s jejich nejlepšími zájmy.

„Byl jsem naivní, byl jsem na tom opravdu špatně, zneužili mě,“ prohlásil Beck v rozhovoru s Robbym Starbuckem na začátku prosince 2022. „Byl jsem sprostě zneužit, a to spoustou lidí, kteří měli znalosti mnohem větší než já. Věděli, co dělají. Já nikoliv.“

TIP: Vizuální fotografie Beckovy transgenderové identity

Dva měsíce před tímto rozhovorem Beck oznámil světu, že po deseti letech života jako žena tento styl života „opouští“. Na své Facebookové stránce napsal:

„Většině z vás budu připadat jako blázen. To nevadí. Cesta mi byla jasně ukázána PROTO, že jsem posledních deset let žil v pekle. Když čtu Bibli a další staré texty, neustále se mi urovnávají myšlenky. Nemám žádný strach, žádné ego, žádnou agendu a jen jedno přání: kdo má uši, musí naslouchat, kdo má oči, musí vidět, kdo má hlas, musí mluvit. Já hlas mám. Musím mluvit a podat svědectví o tom, co jsem viděl.“

„Všechno jsem zničil“

Než se Beck přiznal k transsexualitě, dařilo se mu dobře: vydělával 200 000 dolarů ročně, měl přátele, práci a život, který miloval. „Když se ohlédnu zpět, vidím, jak jsem ve svém životě zničil všechno, co bylo svaté, chrám Boží, naše těla, to, co tu máme,“ řekl. „Přál bych si, abych měl někoho, kdo by mi tehdy pomohl.“

Po třinácti vojenských misích trpěl Beck příznaky traumatu včetně deprese, úzkosti a poruchy adaptace. Byl poslán k psychologovi vojenské správy a přiznal, že se cítí uklidňován nošením ženských šatů. Psycholog stanovil šokující diagnózu: Beck je transsexuál.

Bývalý příslušník jednotky SEAL začal užívat hormony, které dotovala vojenská správa veteránů, a na vlastní náklady podstoupil operaci změny pohlaví, kterou stále ještě splácí ze své kapsy. Netrvalo však dlouho a začal pociťovat nežádoucí účinky hormonální léčby.

„Hormony jsou systémové… Když jsem je začal brát, měl jsem v těle tolik problémů,“ vzpomíná Beck. „Říkal jsem si: ‚To je hrozné,‘ tak jsem přestal.“

Beck také prohlásil, že ho mrzí, že to šlo z daní Američanů, a že nechce vystupovat jako oběť a „přebírá odpovědnost za své činy“.

„Budu o tom přemýšlet do konce života a do konce života si to budu vyčítat,“ říká dnes Beckl. „Opakoval jsem slova psychologů, v podstatě jsem papouškoval jejich slova, a nebyl jsem to já.“

Sektářská ideologie

Změna pohlaví je multimiliardový průmysl, který má svou agendu, do které Beck mohl hlouběji nahlédnout. Nyní je zasnouben se svojí přítelkyní Courtney, která má akademické vzdělání v oblasti biologie, antropologie a genderových studií. Tuto agendu zná velice dobře a vyjadřuje se k ní kriticky.

„Transgenderová ideologie je sektářská a vůbec není vědecky podložená,“ říká Courtney a dodává, že neexistuje žádná kontrolní skupina, což je ve vědecké metodě vyžadováno.

„Nemůže existovat žena, která řekne: ‚Jsem šťastná, že jsem žena‘, a nemůže existovat muž, který řekne: ‚Jsem šťastný, že jsem muž‘. Abyste mohli vstoupit do této ideologie, musíte zcela ztratit sami sebe.“

Mimo jiné také kritizuje nelogičnost různých aspektů genderové ideologie: „Pokud v rámci ženských a genderových studií učíte, že pohlaví je fluidní, proč potom obhajujete trvalé změny pohlaví?“ ptá se Courtney.

Blaho našich dětí

Transgenderová ideologie není zatím ve společnosti normalizována. Ale je široce popularizována prostřednictvím médií s masivní podporou korporací.

Podle námořního veterána Chrise Becka není diskuse o transgenderové ideologii ani politická, ani náboženská. „Je to diskuse o zdraví, o tělesném a duševním zdraví, o blahu našich dětí,“ říká Beck a dodává, že ačkoliv se jedná o zdraví dětí, slouží „takzvaná terapie“ k pravému opaku.

„Hormony, které používají, jsou stejné, jaké se používaly při lékařské kastraci, chemické kastraci pedofilů,“ řekl bývalý příslušník Navy SEAL. „Teď je podávají zdravým třináctiletým dětem. Zdá se vám to správné?“

Problematický je také přístup k diagnostice založený na „pocitech“. Přestože „není založen na důkazech“, vede mladé pacienty k tomu, aby podstoupili hormonální léčbu a změnu pohlaví.

„Pokud se ukáže, že je to lidský stav, se kterým se můžeme potýkat všichni, a že se jedná o jedno procento populace, pak budiž,“ říká Beck. „Ale chci to vidět v důkazech, a pak to jedno procento podpořím.“

Beck, který v roce 2011 odešel z vojenské služby jako vyznamenaný poddůstojník, nyní říká, že nesouhlasí s tím, aby vojáci podstupovali změnu pohlaví, protože takové invazivní zákroky a operace by ohrozily připravenost ozbrojených sil.

„Zpomalte ten vlak“

Beck, který vystudoval v oblasti vysokoškolského poradenství, si myslí, že každý člověk starší 25 let, kdy lidský mozek dosáhne plné zralosti, by měl mít možnost se sám svobodně rozhodovat ohledně tak závažné věci, jako je změna pohlaví. Ale těm, kteří jsou mladší tohoto věku a je jim řečeno, že jsou transgender, je podle Becka „vymýván mozek, jsou nuceni a manipulováni“.

„Každému se něco stane. Je to normální. To je život,“ říká Beck, ale dodává, že „to, co se mi stalo, by nemělo být pro psychologa záminkou k prosazování jeho agendy“.

„Pro mě, pokud jde o dítě právě teď… nevěřím psychologům a psychiatrům, dokud se nedostanou k jádru této věci, a sice k tomu, že jsme objevili, že je DSM [diagnostický a statistický manuál pro diagnostiku duševních poruch] používán jako nástroj k protlačování tohoto narativu,“ říká Beck.

Pokud se ukáže, že holčička je „chlapec“, neměla by čelit šikaně ze strany lékařské komunity a neměla by jí být vnucována diagnóza, dodává Beck.

Vnitřní boj bývalého armádního důstojníka za uzdravení se po jeho rozhodnutí skončit s transgenderovou identifikací obrátil směrem ven. 12. prosince 2022 sepsal v příspěvku na Facebooku vizi svého nového poslání:

„Ano, hodně se toho změnilo, ale pořád jsem to já. Stále se snažím konat dobro a pomáhat. … Někdo se musí pokusit tenhle vlak zpomalit. Nikdo jiný se tomu nepostavil. Já jsem se postavil tomu šílenství, abych zachránil nevinné děti.“

Nedávná fotografie Chrise Becka v uniformě námořnictva. (Sandi Foraci photography / CC BY 3.0)

Převzato z Epoch Times
Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme