Den bílého teroristy

Na včerejšek připadl na Berea College – soukromé vysoké školy svobodných umění v Kentucky – Den bílého teroristy.  Byla to součást celodenního programu sponzorovaného „Centrem pro nekonformní ženy a pohlaví“ a Společností pro právo a etiku a hemžilo se to tam termíny jako „Trumpismus a bílé občanství jako forma bílého terorismu“.

Den bílého teroristy byl uveden souborem plakátů, které prezentoval vládu Donalda Trumpa, jako symbol terorismu, plného násilí a hrozeb. Trump je zde vykreslen, jako guru bílé nadvlády.

Součástí programu byla také autorská četba Amy Brandzelové, která zde představila svou knihu „Against Citizenship: The Violence of the Normative“. Jde o snůšku vyložených nesmyslů, které si můžeme představit z úryvku:

„… (Institut) občanství je násilným dehumanizačním mechanismem, díky němuž se komparativní devalvace lidských životů jeví jako rozumná, logická a dokonce nezbytná.“

„… občanství mate a zakrývá vzájemné procesy osadnického kolonialismu, rasismu, sexismu a heterosexismu …“

Amy Brandzelová je odborným asistentem amerických studií a ženských studií na University of New Mexico. Označuje se za intersekcionálního a interdisciplinárního vědce.

Amy Brandzelová úzce spolupracuje také s LGBTQ Resource Center, což je ústav při University of New Mexico, který čerpá milióny dolarů ročně na pořádání různých naprosto zbytečných akcí lidí se sexuální, či jinou duševní poruchou.

Amy Brandzelová především nenávidí tento svět – svět bílých mužů. „Svět, ve kterém se cítí lidé extrémně stísnění svou homofobií a nenávistí k čemukoliv, co nezapadá do jejich strnulého sexuálního rámce“.

Strukturu a původ otevřené nenávisti Brandzelové si můžete analyzovat zde.

Na obrázku je odborná asistentka a teroristka Amy Brandzelová. Kolik je jí let se mi nepodařilo nikde zjistit. Za to se omlouvám.

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!