Chránila děti před trans propagandou. Dostala vyhazov.

Deset milionů dolarů žádá věřící křesťanka Bonnie Manchesterová, učitelka střední školy ve dvacetitisícovém massachusettském městě Ludlow, v Hampden County, po svém bývalém zaměstnavateli za to, že jí propustil v rozporu se zákonem. Škola jí po třiadvaceti letech služby zrušila pracovní smlouvu za to, že se „chovala neslušně“.

Konkrétně šlo o případ jedenáctileté žačky, která byla genderově intoxikována Jordanem Funkem, školním knihovníkem – mužem, který se převléká za ženu, a který ve škole zároveň vykonává funkci výchovného poradce. Učitelka kontaktovala rodiče dítěte a sdělila jim, co s jejich dcerou ve škole vyvádějí.

Ředitel školy ve výpovědi učitelky uvedl, že pedagožka Manchesterová vyzradila rodičům „citlivé informace o vyjádřené genderové identitě studentky“ v rozporu s pokyny výchovného poradce. Tím měla hrubě porušit své povinnosti. Žaloba zde.

Případ, kdy škola za zády rodičů vnucuje malým dětem, že nemusí být tím, čím se zdají být a že mohou být kým chtějí, rozhodně není ojedinělý.

Od roku 2014, kdy je místním knihovníkem a výchovným poradce sexuální desperát, získala školní knihovna do své sbírky mnoho knih se sexuální, homosexuální, transgenderovou a jinou explicitně sexuální tématikou. Jak vyplývá ze žaloby, knihovník bez jakéhokoliv odborného vzdělání z oboru dětské psychiatrie, či alespoň psychologie, poskytoval také speciální „individuální lekce čtení“. Jeho jedinou „odbornou kvalifikací“ je však jen jeho zvrácená posedlost převlékat se za ženu. Tomu všemu celá léta prohlížel ředitel školy a také samozřejmě i Školská rada (jakýsi ekvivalent české SRPŠ).

Na obrázku vidíme Bonnie Manchesterovou (48), během 23 let, kdy učila na Baird Middle School v Ludlow, neměla žádné problémy, ve škole byla velmi oblíbená u rodičů i studentů. Šance na výhru ve sporu má velké neboť transgenderová politika není zastřešena předpisy, které by škole umožňovaly tajit rodičům psychiatrickou poruchu jejich dítěte.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!