Biden v roce 2007: „Zastavte nelegální migraci!“

Foto ilustrační

Pokud by Biden z roku 2007 vstoupil do dnešní politiky, byl by klasifikován jako krajní pravice. Jako někdo, řekněme… z AfD. To dokládá, jak extrémně rychle se celý společenský diskurz posunul extrémně doleva.  Dnešní „extrémní pravice“ jsou vesměs centristé z roku 2000… Podívejme se na to na příkladu migrace.

Tak třeba v roce 2007 senátor Joe Biden prohlásil, že žádný velký národ nemá nekontrolované hranice, a varoval, že Amerika musí postavit na hranici plot a zvýšit počet pohraničníků, aby byl národ v bezpečí proti drogám, teroru a nelegálnímu přistěhovalectví.

Biden dokonce obvinil bohaté republikány, že chtějí zvýšit nelegální imigraci, aby nahradili americké pracovníky levnější pracovní silou: „Důvodem, proč zaměstnavatelé chtějí tento další příliv, je to, že snižuje náklady… Zaměstnavatelé musí nést odpovědnost za bezohledné praktiky, kdy sem dovážejí lidi, aby udrželi mzdy na nízké úrovni… To není vůči Američanům fér. Musíte zaměstnavatele hnát k odpovědnosti za to, aby zaměstnávali především Američany.“

Při kritice prezidenta Bushe jr. Biden vyjádřil politování nad nedostatkem pohraničníků, absencí hraničního plotu a volným přílivem drog do země: „Obhajoval jsem potřebu větší ochrany našich hranic, což znamená, že máte více pohraničníků… „Musíte výrazně zvýšit ochranu hranic, včetně omezených prvků, kde skutečně máte plot… „Lidé mohou projít přes plot a pod plotem, ale nemůžete převézt 100 kg kokainu přes plot a pod plotem.“

A teď se přesuňme do roku 2024 – Během funkčního období prezidenta Bidena se do země za tři roky nelegálně dostalo rekordních 8 milionů lidí, přičemž fentanylová krize vedla v loňském roce k předávkování drogami u více než 106 000 Američanů.

Hned v den své inaugurace zavedl Biden politiku, která podporuje nelegální přistěhovalectví:

  • pozastavil deportace
  • Pozastavil program „Zůstat v Mexiku“
  • Zastavil výstavbu hraniční zdi

Důsledky jsou hrozivé – národní bezpečnostní krize, která americké daňové poplatníky připravuje o stovky miliard ročně a vede velká města ke snižování rozpočtů na základní služby, jako jsou hasiči, policie, kanalizace a vzdělávání.

Jak kdysi varoval senátor Biden: „Žádný velký národ nemůže být v situaci, kdy nemůže kontrolovat své hranice.“

„Záleží na tom, jak kontrolujete své hranice. Záleží nejen na imigraci, ale i na drogách, teroru a celé řadě dalších věcí.“

Zdroj.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme!

200 Kč500 Kč1000 Kč