Biden nekoná, Texas jedná…

Foto ilustrační

„Krize na naší jižní hranici se nadále stupňuje kvůli politice Bidenovy správy, která odmítá hranici zajistit …“

Řekl Greg Abbott, guvernér státu Texas a vyslal na hranici Národní gardu. Jde o širší operaci pod názvem Lone Star, která má ambici zasáhnout také proti mexickým drogovým kartelům a obchodníkům s lidmi.

Více méně jde o reakci na netečnost, se kterou ke krizi na jižní hranici USA Bidenova administrativa přistupuje.

Stát Texas také 10. března přechází do normálního stavu po epidemii onemocnění COVID-19. Guvernér Abbott k tomu vydal nařízení, ke kterému poznamenal, že „všechny podniky a rodiny v Texasu tak mohou svobodně určovat svůj vlastní osud“.

Texas už naočkoval 5,7 miliónů svých obyvatel a každý týden zvládá očkovat další milion. Podle tohoto nařízení zůstává v dikci každého okresu reagovat na případný nepříznivý vývoj nemocnosti.

Na obrázku je Greg Abbott (63), katolík a republikán. V roce 1984 ho při odpoledním joggingu zavalil dub a přerazil mu páteř. Od té doby nemůže chodit. Fandí větrné energii.

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010  Děkujeme!