Barbarství v eufemismech aneb příběh o oregonském kastračním stroji

Neexistuje žádná „lidská přirozenost“, kterou by nebylo možné překonat nebo vymazat aplikací moderní kultury a všemocné vědy. Univerzitní lékaři a chirurgové se domnívají, že mohou využít pokroky moderní lékařské vědy k přeměně základních kategorií lidské sexuality a nahradit je různými syntetickými formami – umělým penisem, umělou vagínou, popř. duální peniso-vagínou. I to dnes věda zvládne.

Když to lidé chtějí, tak my jim to dáme“, vzpomněl jsem si při této příležitosti na písničku gumáka Vladimíra Železného někdy z roku 1995 z tvorby scénáristy Davida Smoljaka, dnešního senátora za STAN.

Čas písničky asi šestá minuta:

YouTube player

 

Výrobou umělých penisů a vagín, event. peniso-vagín (či vagíno-penisů?) jde tedy o plnění lidských snů, ať jsou sebebizarnější a škodlivé.

Kdo chce v „liberální demokracii“ určovat, co je a není bizarní, a co je vám vůbec do toho, že mi to škodí – stát tu není od toho, aby určoval, jaké mají, či nemají používat dospělí lidé sexuální praktiky a už vůbec tu není od toho, aby dospělým lidem říkal, co se jim má líbit a co mají odmítat.

Jenže, světě postuj v té kalamitě dobytčáren, které lidé sami sobě způsobují, od toho tu stát právě naopak je. Vždyť stát je lepší, než my :

  • Je nejspravedlivější, protože provozuje soudy a vynáší rozsudky i s doživotními tresty, proti kterým není odvolání.
  • Ctí morální zásady neboť vymýšlí a pak vynucuje právní normy.

Jak je tedy možné, že stát tak hrubě opomíjí lidskou důstojnost a nechává působit to nejhrůznější, co v člověku je, totiž faktickou realizaci jeho sexuálních představ. Vždyť není bezbřehovějšího života, než žít sen své vlastní sexuální fantazie.

Ačkoliv mi řada čtenářů možná neuvěří, sexualita, jako soubor společenského chování, je příčinou všeho zla světa – všechen politický despotismus a násilí mají svůj původ v lidské sexualitě a všech sedm smrtelných hříchů vstupuje do člověka prostřednicvím jeho sexuality.

Pýcha, tedy touha po vyšší atraktivitě a důležitosti, než mají ostatní, nebo také přehnaná sebeúcta – opakem je pokora. Lakota, jako neochota se dělit o materiálno s ostatními. Závist, jako vášnivá tužba po majetku jiného. Hněv, dnes také zvaná vášeň, jejíž dcerou je však pomsta. Smilství, jako nevěra a nestálost v manželství. Obžerství, jako zbytečné kupení věcí a lenost, jako duchovní znechucení. Některé satanistické sekty považují naopak hříchy za projev přirozených instinktů, které není třeba potlačovat.

Proto se káže střídmost a odmítají se sodomistické sexuální praktiky. Ne proto, že by někdo chtěl bezdůvodně zasahovat do lidské intimity, ale proto, že člověku škodí a jsou příčinou zla světa. Pokud si uvědomíme, co je dnes považováno za normální, resp. za ještě přijatelné, můžeme s klidem konstatovat, že liberální demokracie, jak levicovému vnímání světa dnešní vládci říkají, musí být nutně poslední vývojovou fází demokracie. Bohužel.

Výroba lidských genitálií a kastrace pacientů

V Portlandu, ve státě Oregon, sídlí světová špička transgender medicíny. V Oregon Health & Science University, ve veřejné fakultní nemocnici v centru Portlandu pěstují program výroby lidských genitálií, který vede odborný asistent chirurgie a vedoucí střediska plastické a rekonstrukční chirurgie Blair Peters zvaný „queer chirurg“.

Na obrázku vidíme doktora Blaira Peterse. Donald J. Trump by rád tyto Bohaprosté terapie prováděné na dětech postavil mimo zákon. Když se stane prezidentem.

Doktor Blair Peters má neonově růžové vlasy, oniká si a specializuje se na vaginoplastiku (vytvoření umělé vagíny), faloplastiku (vytvoření umělého penisu) a na nebinární operace, které zcela anulují funkci genitálií. Pro výrobu lidských genitálií využívá robota, který mu usnadňuje kastrovat pacienty mužského pohlaví a měnit jejich penisy na vagíny.

Program roboticky asistované vaginoplastiky tohoto pracoviště může pojmout až dva pacienty denně. Pacientů je spousta, čekání na zákrok je 12 až 18 měsíců. Oregonská fakultní nemocnice se vyžívá v používání eufemismů pro zvrácené barbarství. Kastraci označuje jako „život zachraňující péči“ a celá terapie je ověnčena slovy jako péče, zdraví, radost. Typickým pacientem doktora Peterse je teenager s problémovým chováním, které je způsobeno „hluboce zakořeněnou sexuální úzkostí“.

Kastrační stroje v Portlandu jedou na plné obrátky, neboť akademická queer teorie tvrdí, že lidské bytosti jsou pouhými prostředky veřejné inscenace a že lidská přirozenost může být formována a přetvářena podle libosti – stačí k tomu jeden šikovný řezník, pardon, chirurg. Jinými slovy, lidská přirozenost vlastně neexistuje, všechno je normální.

Podle příručky vydané oregonskou fakultní nemocnicí, chirurgové nejprve uříznou hlavu penisu a odstraní varlata. Potom obrátí kůži penisu a šourku naruby a spolu s tkání z břišní dutiny z ní vytvoří umělou vagínu. Robot pak šikovně vyrobí vaginální kanál mezi močovým měchýřem a konečníkem. Robot rozhodně nepracuje bezchybně. Hrozí nekróza tkáně, krevní sraženiny, poranění konečníku, fekální nehody, vznik píštěl, atd. (číst si o tom můžete zde)

Po asi pětidenní hospitalizaci nastává čas pro hormonální léčbu, a co se týče nové „vagíny“, tu musí nešťastník už navěky ručně roztahovat jinak mu tkáň sroste a dutina se uzavře. Doktor Blair Peters operuje pomocí robota samozřejmě i dětské pacienty. V souvislosti s prací doktora Peterse vás může napadnout příběh o Frankensteinovi z počátku 19. století z pera Mary Shelleyové, poprvé vydaný v roce 1818. Vypráví příběh mladého vědce Viktora Frankensteina, který stvoří umělého člověka, monstrum ohyzdné podoby a s nadlidskou silou. Jde vlastně o varování před důsledky vědeckých experimentů a sobeckého zaměření moderního člověka v době průmyslové revoluce. Portlandskou kliniku s robotem na výrobu umělých lidských genitálií můžeme též považovat za jakýsi vědecký experiment motivovaný smrtelnými hříchy, jako je pýcha a závist, a také vyrábí Frankensteiny.

Na motivy: www.city-journal.org

 

Konzervativní noviny nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory. Pokud se Vám Konzervativní noviny líbí, budeme vděčni za Vaši pomoc. Číslo účtu: 2701544173 / 2010 Děkujeme